Letní malířský plenér |
Katalog táborů » Letní malířský plenér | VYHLEDAT JINÝ TÁBOR |
Hlavní zaměření: Výtvarné |
|
||||||||||||
Lokalita: Benešov, Středočeský kraj | |||||||||||||
Doprava: Autobusem, Vlastní doprava | |||||||||||||
Doporučený věk: 3 – 4 let | |||||||||||||
Místo konání: Sázava, Centrum Amudarja |
Letní malířský plenér
Malířský plenér na Sázavě – spojení malování, jógy a přednášek v krásné přírodě u řeky Sázavy
Jste trochu unavení, bez inspirace a nových podnětů? Rádi byste někame vypadli?
Láká Vás malovat a kreslit přímo v přírodě? Rádi byste si užili příjemný čas naplněný malováním, malováním a zase malováním?
Odhoďte na chvíli své každodenní starosti a pojďte se s námi pustit do příjemné práce!
|
☆☆☆☆☆ 0% Ohodnotit tábor |
Termín | Kapacita | Cena | Cena/den | ||
---|---|---|---|---|---|
16. 08. - 19. 08. 2018(3 dní) | 37 volných míst | 4750 Kč | 1583 Kč | PŘIHLÁŠKA ► |
Program tábora
Letní výtvarná dílna – malířský plenér – nás zavede krok za krokem po cestě k realizaci Vámi vysněného obrazu. V rámci malířského plenéru se seznámíme se základními výtvarnými technikami (kresba tužkou, uhlem, rudkou, pastelem). Jednotlivé techniky podrobně probereme a na praktických příkladech si ukážeme výhody jednotlivých materiálů, podkladů a postupů kresby. Postupně přejdeme přes lavírovanou kresbu a akvarel k malbě (olejovými nebo akrylovými barvami na plátno). Nevyhneme se ani složitějším úkolům jako napínání a příprava malířského plátna, seznámíme se s termíny jako kompozice obrazu, perspektiva, prostor, teorie barev.
(detailní program bude zaslán všem přihlášeným účastníkům)
Doprava na tábor
Cesta na tábor bude zajištěna autobusovou dopravou.
Video z tábora
Poloha tábora
Sázava, Centrum Amudarja GPS 49.857681274414 14.91711139679
Další podrobnosti
Další zaměření tábora | ||
---|---|---|
![]() | ![]() | ![]() |
Ubytování na táboře | ||
---|---|---|
![]() |
Doprava na tábor | ||
---|---|---|
![]() | ![]() |
Diskuze k táboru
Pokud se chcete na něco zeptat nebo prostě jen připsat poznámku, neváhejte!
Podobné tábory
Podporují nás
|
|
Táborová inzerce
Aktuality
Máme akci- pro první tři účastníky, kteří zaplatí zálohu na cyklo-tábor S Mírou na Kole (cyklotabor.7x.cz) dostane slevu na diplatek 500kč. Platí pro každý turnus, tedy pro celkem 6 dětí.

Pomalu se nám začíná plnit náš cyklo-turistický tábor. Kdo si chce zajistit ještě své místo, pospěšte si... Prázdniny se kvapem blíží..

Záchranářský tábor je už beznadějně naplněn, na dalších zbývají poslední místa.

Tanečky v Praze! Přihlaste dítka na taneční tábor. Ještě nám pár tanečnic a tanečníků schází! :)

Uvolnilo se nám jedno volné místo na našem Supertáboře pro superhrdiny! Kdo marně hledá volné místo pro své dítě, podívejte se zde: http://včd.eu/supertabor. :)

Nemohli jsme nezavítat na 24. knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha, když tam vystavuje naše milá Raketa svoji tvorbu. Její otec, Joachim Dvorak, věnuje všem dětem na turnusech Veselý Příměšťák 2018, úžasnou knihu Doktor Racek -- Cesta kolem světa za 31 písmen.

Rozhodli jsme se uspořádat tábor se záchranářskou tématikou! Určitě zvažte, zda toto není pro vás tou správnou volbou na léto.

Hudební tábor je plně obsazen, na modelingovém táboře máme poslední volná místa!

DEN DĚTÍ! Speciální akce: 10 sleva na tábor. :) Stačí do přihlášky vyplnit MILUJISVEDITE10

Ještě hledáte zábavu pro své dítko? Tak my hlásíme, že nám zbývá pár volných míst! A co víc? Do konce května speciální sleva 200,- Kč. Stačí v online přihlášce uvést kód slevy: TABORION200
