Koňský tábor Varvažov |
Katalog táborů » Koňský tábor Varvažov | VYHLEDAT JINÝ TÁBOR |
| Hlavní zaměření: Koňský |
|
||||||||||||
| Lokalita: Písek, Jihočeský kraj | |||||||||||||
| Doprava: Autobusem, Vlastní doprava, Auty | |||||||||||||
| Doporučený věk: 9 – 18 let | |||||||||||||
| Místo konání: RS Avia Varvažov, Ostrovec 398 33 | |||||||||||||
Koňský tábor Varvažov
Náš tábor je určen pro všechny děti, které mají rády koně a přírodu a chtějí se něco nového přiučit. Zúčastnit se mohou jak absolutní začátečníci, tak i zkušení jezdci. Účastníci se seznámí se základními znalostmi jak o koně pečovat, jak je krmit, jak s nimi pracovat a jak na nich jezdit. Prožijí blízký kontakt s koňmi na pastvině i při výuce na jízdárně, která bude probíhat praktickou i teoretickou formou. Děti se naučí pracovat s koněm ze země i ze sedla, stejně tak, jako se naučí jezdit na koni se sedlem i bez něj. Účastníci budou rozděleni do skupin podle úrovně znalostí a zkušeností a jezdeckých schopností. Kromě jezdeckého výcviku na jízdárně jsou na programu i výlety na koních do okolí, celotáborové hry o zajímavé ceny a zábavné večerní programy. Kapacita tábora je 20 dětí – pro co největší kontakt s koňmi a co nejdelší dobu strávenou s nimi.
Čeká nás celodenní práce u koní, začneme společným krmením a čištěním a pak hurá na jízdárnu. Za hezkého počasí budeme jezdit na vyjížďky do okolí, nebo plavit koně v blízké Orlické přehradě. Pro případ nepřízně počasí máme připraven program v kryté hale, ale nebojte, o ježdění nepřijdete. Všechny účastníci budou po celou dobu pobytu u koní a jízdy na koních používat ochranné přilby, v případě, že účastník nevlastní ochrannou přilbu, bude mu zapůjčena.
Ve volných chvílích Vás čeká také celotáborová hra, zábavné večery nebo dobrovolné sportovní doplňkové aktivity, jako je lezecká stěna a lanové centrum, které jsou přímo v areálu tábora. Součástí pobytu jsou také výlety do okolí, a to buď přímo v sedle, nebo do vzdálenějších míst táborovým busem.
Vzhledem k naší více než dvanáctileté praxi s pořádáním táborů a dětských pobytů jsme získali bohaté zkušenosti, jak vytvořit pro Vaše děti nezapomenutelné prázdniny. Naučí se týmové práci i kolektivnímu jednání a zabojují si o nejednu skvělou výhru během denních her, odvážnější účastníci i během nočních her.
Hlavním vedoucím koňského tábora je Lenka Fialová, která je členem jezdecké společnosti JS Fénix Vimperk a která se koním věnuje od svých 10 let.
Co dále nabízíme v areálu Varvažov:
Připraveno máme i mnoho dalších aktivit, které jsou společné pro všechny účastníky táborů ve Varvažově. Všechny tyto aktivity jsou dobrovolné.
Bojová umění a výukové hodiny sebeobrany.
Kolektivní sporty: máme připraveno spoustu kolektivních her a soutěží.
Večerní programy dle výběru: noční hry, diskotéky, promítání filmu nebo opékání buřtů u ohně.
Volitelné aktivity a výlety v areálu Varvažov:
Kromě bohatého programu tábora máme připravenu řadu doplňkových atrakcí či výletů.
Jízdu na čtyřkolce
Projížďky na koních
Návštěva horolezecké stěny v Písku
Výlet do aquaparku v Hluboké nad Vltavou s prohlídkou zámku
Výlet na Orlík a Zvíkov s plavbou parníkem po přehradě
Výlet do Českého Krumlova
DVD z tábora
|
☆☆☆☆☆ 0% Ohodnotit tábor |
|||||||||||||||
| Termín | Kapacita | Cena | Cena/den | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 29. 06. - 08. 07. 2013(9 dní) | 25 volných míst | 4990 Kč | 554 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
|
Sleva 800 Kč při platbě do konce roku 2012! |
|||||
| 08. 07. - 17. 07. 2013(9 dní) | 25 volných míst | 4990 Kč | 554 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
|
Sleva 800 Kč při platbě do konce roku 2012! |
|||||
| 17. 07. - 26. 07. 2013(9 dní) | 25 volných míst | 4990 Kč | 554 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
|
Sleva 800 Kč při platbě do konce roku 2012! |
|||||
| 26. 07. - 04. 08. 2013(9 dní) | 25 volných míst | 4990 Kč | 554 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
|
Sleva 800 Kč při platbě do konce roku 2012! |
|||||
| 04. 08. - 13. 08. 2013(9 dní) | 25 volných míst | 4990 Kč | 554 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
|
Sleva 800 Kč při platbě do konce roku 2012! |
|||||
| 13. 08. - 22. 08. 2013(9 dní) | 25 volných míst | 4990 Kč | 554 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
|
Sleva 800 Kč při platbě do konce roku 2012! |
|||||
| 22. 08. - 22. 08. 2013(0 dní) | 25 volných míst | 4590 Kč | 4590 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
|
Sleva 800 Kč při platbě do konce roku 2012! |
|||||
Program tábora
Více informací o programu tábora naleznete na stránkách www.Agentura7.cz nebo na telefonech 773 656 582 a 774 718 496.
Doprava na tábor
Vlastní doprava: Příjezd na tábor je mezi 14:00 a 17:00 hod. Odjezd z tábora v dopoledních hodinách.
Autobusem: Agentura7.cz zajišťuje dopravu smluvními partnery z těchto odjezdových stanovišť: Praha (příplatek 190,– Kč), Hradec Králové (příplatek 350,– Kč), Plzeň (příplatek 190 Kč), České Budějovice (příplatek 190,– Kč), Brno (příplatek 350,– Kč).
Video z tábora
Poloha tábora
RS Avia Varvažov, Ostrovec 398 33 GPS 49.42013168335 14.145589828491
Další podrobnosti
| Další zaměření tábora | ||
|---|---|---|
Adrenalinový | Pobyt v přírodě | Sportovní |
Koňský | Pobyt v přírodě a turistika | |
Paintballový | Se zvířaty | |
| Ubytování na táboře | ||
|---|---|---|
Chatky | Zděná budova | |
| Zdravotní omezení | ||
|---|---|---|
Omezení ve stravě | S bezlepkovou dietou | |
| Doprava na tábor | ||
|---|---|---|
Autobusem | Auty | Vlastní doprava |
Diskuze k táboru
Pokud se chcete na něco zeptat nebo prostě jen připsat poznámku, neváhejte!
Podobné tábory
Podporují nás
|
|
Táborová inzerce
Nedávno spuštěné novinky na
našem webu jste si jistě už všimli – zde o si o ní můžete přečíst
více.Hodnocení táborů – http://t.co/NLhwQhdv5b

Přihlásit
Registrace 





