Tábory 4 CAMPS

29.4.2015, 12:05,

Třetí ročník interaktivních táborů 4Camps se blíží

Jedinečné zážitky zůstávají v dětské paměti dlouho. Jsou spojeny se situacemi, kamarády, prostředím, zábavou, novými znalostmi. Setkání dětí v letních nebo zimních táborech (angl. camp, rus. лагерь, it. campo) představuje skvělou možnost plánovat program, který zaujme a zanechá v účastnících víc, než jen poprázdninové „jo, byl/a jsem na ňákým táboře.“ Moderní tábory 4Camps společnosti ZR Games chtějí přesně tyto jedinečné zážitky v pamětech účastníků vytvořit. Internetová generace vnímá outdoorové aktivity jiným zrakem a čeká více, než stan s podsadou, ešus s hliníkovou lžičkou na večeři a střílení ze vzduchovky do malého terče. Na táboře VideoCamp se děti naučí stříhat vlastnoručně natočené video místo uzlování a zkušení Youtubeři poradí, jak se stát hvězdou internetového prostředí. Pokud si děti chtějí zahrát svou oblíbenou počítačovou hru pod dohledem protřelých hráčů, PlayCamp je pro ně jako stvořený. Nové taktiky, triky a postupy rozšíří jejich obzory a posunou hraní na další úroveň. A v případě, že jako miliony dalších propadly fenoménu Minecraftu, je tady pro ně CraftCamp. Společně budou muset zapojit svou kreativitu a postavit se výzvám nejen ve virtuálním světě, ale i v reálném prostředí během celotáborové bojovky. 4Camps ale nechtějí vychovat novou generaci počítačových asociálů, naopak propojují děti se stejnými zájmy. Technologie a virtuální svět jsou pouze částí programu, v kombinaci se sportovními soutěžemi, výlety do okolí a večerními táboráky slibují recept na nezapomenutelných 8 dní. Koncepce moderního tábora 4Camps dává dětem příležitost používat technologické nástroje ve volném čase a v neformálním prostředí, pomáhá přirozeně rozvíjet kreativitu, umožňuje nechat se inspirovat lepšími a sám tvořit, ne pouze sledovat dílo ostatních. Promotér moderního tábora nevytváří z malých účastníků počítačově závislé uživatele, jen převádí možnosti techniky do prostředí, ve kterém je vnímána jinak. Zážitkově, sebevědomě, přitom však výchovně. Tábory 4Camps neodříznou děti od technologického světa, ale naučí využívat jej tvořivě a přitom tak, aby je to maximálně bavilo. Aby se mohly po prázdninách kamarádům pochlubit svým videem na Youtube nebo novým postupem ve hře. Aby největším zážitkem z tábora nebylo, že je někdo trefil v lese šiškou. Rádi byste se dozvěděli více? → www.4camps.cz

Diskuse

4campspočet přečtení: 180x

Podporují nás

 
TEENAGER 10
Zaměření: S celotáborovo…
Začátek: 15. 08. 2021
Pořadatel: Tábory Mamut
5200 KčDetail
 
 
Klasický tábor Nám…
Zaměření: S celotáborovo…
Začátek: 01. 07. 2021
Pořadatel: A7 camps
4590 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Ahoj Na táboře 1. - 8. 8. máme narváno :-D a pro 2 oddíly 10 táborníků HLEDÁME TÝDENNÍ VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO. Plnoletí akční vedoucí, pošlete nám životop…
Ahoj, hledáme zdravotníci na letní tábor. Tábor probíhá prvních 14 dní v srpnu. Jsme základna na kraji lesa v jižních Čechách na Vodňansku. Hledáme ně…
Dobrý den, jsme dvě spolehlivé, dochvilné a milé dívky. Právě jsme dochodily základní školu. Sháníme brigádu na léto na pozici instruktora/praktikant…
Ahoj, je mi skoro 17 let a hledám tábor (nejlépe koňský), který by mě a moji stejně starou kamarádku zaměstnal jako výpomoc na táboře. Mám 6tiletou zk…
Další inzerce

Aktuality

Táboření 27.9.2020 17:00
Taboreni.cz je nově hezky upravené pro mobilní telefony (responzivní).
Táboření 25.9.2020 9:28
Registrace na Táboření je opět zprovozněna. Vypnuta byla kvůli podvodným registracím. Vše také již běží na SSL, tedy jsme konečně bezpeční :-)
KVH COMBAT PRAHA 27.10.2019 11:48
Tábor pořádají hasiči.Budete jíst z ešusu,spát ve stanu,hlídat tábor,koupat se v řece,mít službu u kuchyně,zdolávat překážkovou dráhu,plížit se,střílet,naučíte se zacházet se zbraní,první pomoc,jak přivolat hasiče,záchranku i policii a jak sami pomoci.Poznáte požární sport,TFA a požární útok.
Kateřina Havlásková 27.5.2019 17:16
Přidejte se k našemu putování, čas je do 31.5. https://www.panikaterina.cz/letni-pobyt/
Kateřina Havlásková 24.5.2019 15:59
Zažijte něco, co tu ještě nebylo. Náš tábor sice ještě čeká na schválení, ale bližší informace najdete na webu viz níže a přihlásit se je potřeba do 31.5. 2019. Počet míst je omezen. Těšíme se na Vás.
Miroslav Charvát 5.3.2019 10:48
K našemu táboru http://www.taboreni.cz/tabor/4044/S-Mirou-na-kole.html i webové stránky. Nyní nás najdete i tam. (Zde čekáme na schválení)
Miroslav Charvát 19.2.2019 13:44
Máme akci- pro první tři účastníky, kteří zaplatí zálohu na cyklo-tábor S Mírou na Kole (cyklotabor.7x.cz) dostane slevu na diplatek 500kč. Platí pro každý turnus, tedy pro celkem 6 dětí.
Miroslav Charvát 18.2.2019 10:15
Pomalu se nám začíná plnit náš cyklo-turistický tábor. Kdo si chce zajistit ještě své místo, pospěšte si... Prázdniny se kvapem blíží..
CentrumDeti.cz 23.1.2019 00:38
Záchranářský tábor je už beznadějně naplněn, na dalších zbývají poslední místa.
Veselý Příměšťák 20.6.2018 09:21
Tanečky v Praze! Přihlaste dítka na taneční tábor. Ještě nám pár tanečnic a tanečníků schází! :)
Volný čas dětí, z.s. 8.6.2018 12:27
Uvolnilo se nám jedno volné místo na našem Supertáboře pro superhrdiny! Kdo marně hledá volné místo pro své dítě, podívejte se zde: http://včd.eu/supertabor. :)
Veselý Příměšťák 11.5.2018 13:27
Nemohli jsme nezavítat na 24. knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha, když tam vystavuje naše milá Raketa svoji tvorbu. Její otec, Joachim Dvorak, věnuje všem dětem na turnusech Veselý Příměšťák 2018, úžasnou knihu Doktor Racek -- Cesta kolem světa za 31 písmen.