Hledáme kuchaře/kuchařku na dětský sportovní tábor

Dlouholetý kolektiv, a především dobrá parta kamarádů, která pořádá každoročně dětský sportovní tábor ve Sluneční zátoce u Ledče nad Sázavou, hledá mezi sebe kuchaře či kuchařku.

Termín konání tábora je 1. 7. – 16. 7. 2022.

Areál se nachází v malebné části Posázaví, známé jako Sluneční zátoka, v blízkosti Vilémovic a Ledče nad Sázavou. Kapacita tábora je 160 dětí od 1. do 9. třídy základních škol, o které se stará personál čítající přibližně 40 lidí.

Náplní Vaší práce by bylo především příprava jídla po celý pobyt (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře). Očekáváme také spolupráci s naším hospodářem při sestavování jídelníčku a jiných souvisejících činnostech.

K dispozici budete mít plně vybavenou profesionální kuchyň s pomocným kuchyňským personálem. Tábor je vybaven splachovacími záchody a sprchami s teplou tekoucí vodou. Samozřejmostí z naší strany je doprava, ubytování a strava na místě zdarma. Kromě finanční odměny nabízíme i možnosti sportovního vyžití a zapojení se do táborových aktivit. Proč zde není napsána přesná částka? Protože záleží na více faktorech a je jednodušší to probrat osobně nebo po telefonu. Nehledáme totiž jen někoho, kdo pro nás bude dennodenně vařit, ale i nového člena party, který si s námi po práci rád zahraje deskové hry nebo pinkne volejbal. Při oboustranné spokojenosti nabízíme dlouhodobou spolupráci.

Pokud byste rádi viděli fotografie areálu nebo chtěli zjistit více informací, zde je odkaz na naše webové stránky – www.taborvledci.cz.

Pokud budete mít zájem se k nám přidat, kontaktujte nás prosím na emailu info@taborvledci.cz nebo zavolejte naší hlavní vedoucí Zuzce Švarcbachové na telefonní číslo +420 606 891 713.

Cena: 0 Kč

Kontaktní osoba:Zuzana Švarcbachová
Kontaktní telefon:+420 606891713
Kontaktní email:info@taborvledci.cz

Obrázky:Podporují nás

 
AIRSOFTOVÝ TÁBOR
Zaměření: Army
Začátek: 09. 07. 2022
Pořadatel: Marcela Jelínk…
3890 KčDetail
 
 
SPORTOVNÍ TÁBORY
Zaměření: Sportovní
Začátek: 23. 07. 2022
Pořadatel: Společnost SIN…
5360 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Přejeme krásný den! Jsme dětské občanské sdružení Zicherka, z.s. a pořádáme dětské letní tábory již několik let. Letos bychom rádi rozšířili náš orga…
Zdravíčko, mám ukončené bakalářské studium na Pedagogické fakultě JČU a nabízím své služby jako táborová vedoucí či jako pomocná vedoucí na léto 2022…
Kempink U Šerifa nabízí svůj areál pro organizování dětských táborů, cyklisťáku a dalších akci pro děti. Nabízíme perfektní zázemi a slevy pro dětské …
K doplnění stávajícího týmu hledáme usměvavé kamarádské vedoucí, starší 18 let, kteří by chtěli strávit aktivně 14 dní prázdnin a ještě dostat kapesné…

Aktuality

11.1.2022
Registrujeme zhruba dvojnásobný zájem o náš katalog dětských táborů oproti roku 2021.
5.12.2021
Táborový katalog na letní tábory 2022 se pomalu začíná plnit.
20.11.2021
Přípravy na další sezónu pomalu začínají. V tomto období se nejčastěji vymýšlejí celotáborové témata.