• Adresa: Horka II
  • Osoba: Jakub Šoukal
  • Email: tabor.cmelak@seznam.cz
  • Telefon: 728997694
  • Web: www.tabory-cmelak.cz

Tábory Čmelák

Tábory „ČMELÁK“ mají za sebou úspěšných už 13 let a právě startuje čtrnáctá sezóna. Na tábor jezdí děti ve věku 6 – 17 let, po dohodě mohou jet i předškoláci. Pořádáme dobrodružné tábory s pečlivě připravenou celotáborovou hrou. Tábořiště se nachází na břehu řeky Sázavy, 2 km od nejbližší vesnice (Horka II) na samotě u lesa.

Tábory

Tábory Čmelák

Vážení rodiče, ahoj táborníku, tábory „ČMELÁK“ mají již za sebou úspěšných 22 let a právě startuje třiadvacátá sezóna, z toho budeme po jednadvacáté na našem vlastním tábořišti v Horce u řeky Sázavy.

7390 Kč
Tábory Čmelák

Vážení rodiče, ahoj táborníku, tábory „ČMELÁK“ mají již za sebou úspěšných 21 let a právě startuje dvaadvacátá sezóna, z toho budeme po dvacáté na našem vlastním tábořišti v Horce u řeky Sázavy.

6790 Kč
Letní dětský tábor Čmelák

Chceš zažít neopakovatelné dobrodružství při KOLONIZACI MARSU.

5350 Kč
Letní dětský tábor Čmelák

Tábory „ČMELÁK“ mají za sebou úspěšných už 16 let a právě startuje sedmnáctá sezóna, z toho po patnácté na našem tábořišti v Horce.

3700 Kč

Podobné organizace

...
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Koloušci
Jsme pionýrská skupina z Pelhřimovska, pořádáme letní tábory s keramikou pro děti, kroužky keramiky, tábornický oddíl, víkendové akce, různé celoroční aktivity s dětmi, turnaje ve sportu ringo, máme vlastní kapelu.
...
BVÚ - Centrum pro volný čas z.s.
BVÚ je jedna z nejstarších organizací svého druhu u nás.
...
Klub Sindibád
DĚTSKÉ TÁBORY společnosti SINDIBÁD Společnost SINDIBÁD pořádá dětské tábory v tuzemsku i v zahraničí.