• Adresa: Karlínské nám. 7
  • Email: icm@ddmpraha.cz
  • Telefon: 222 333 888
  • Web: www.ddmpraha.cz

DDM hl. m. Prahy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahybyl založen v září 1950 a je jedním z nejstarším domů dětí v České republice. Jeho zřizovatelem je hlavní město Praha. Naším posláním je vytvářet podmínky pro trvalé uspokojování potřeb dětí, mládeže i dalších klientů při realizaci jejich aktivit ve volném čase. Veškeré naše aktivity jsou zajišťovány profesionálními pedagogickými pracovníky a externími odborníky. Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy pořádá a svým klientům nabízí: - pravidelnou zájmovou činnost pro děti a mládež, ale i pro dospělé v cca 295 zájmových kroužcích a oddílech - velké množství akcí pro veřejnost - divadelní, pěvecká či taneční vystoupení a přehlídky, dny otevřených dveří atp. - oborové soutěže ať již vyhlašované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, nebo soutěže vlastní - výukové a vzdělávací programy a kurzy - odborně zaměřené exkurze a specializované výstavy zaměřené na širokou veřejnost - ve svých otevřených klubech zázemí pro činnost neorganizované mládeže - letní a zimní prázdninové tábory, odborně specializovaná soustředění (lyžařská, sportovní, turistická atd.), víkendové akce a příměstské tábory - celoročně provozovaná ubytovací zařízení - táborové základny: ve Střelských Hošticích, v Janských Lázních, ve Vřesníku, v Lomech u Jindřichova Hradce, ve Lhotce u Mělníka, v Podhradí u Ledče nad Sázavou, ve Višňové u KřivoklátuDům dětí a mládeže hl. m. Prahy tvoří tato specializovaná střediska: - Karlínské Spektrum - Stanice přírodovědců - Jezdecké středisko Zmrzlík - Stanice techniků - Klub Klamovka - Stadion mládeže - Informační centrum pro mládež - Správa ubytovacích zařízení

Tábory

Příměstský tábor Klubu Klamovka

Tradiční letní příměstský tábor Klubu Klamovka je určen všem školákům ve věku 6 - 12 let, kteří letní prázdniny tráví v Praze.

1200 Kč
Janské Lázně - Rychlé šípy

Rychlé šípy jsou zpět.

5300 Kč
Táborová přípravka předškoláků

Děti čeká tábor s tématikou pohádkového dobrodružství, kreativního tvoření a sportovního vyžití.

2100 Kč
Outdoor tábor

Čeká nás týden nabitý aktivitami v krásné přírodě Posázaví.

3000 Kč
Loďěniční léto pražských dětí

Příměstský tábor na vodě.

950 Kč
Skalní město Lhotka

Všem známý tábor s překvapením si pro nás v letošním roce připravil kromě tajemné hry mnoho dalších novinek.

4900 Kč
Můj první tábor I.

Jedinečný tábor pro malé nezbedy ve věku 6 – 8 let, kteří chtějí společně vkročit do tajemného světa táborového ohně, přátelství a zábavy.

2900 Kč
LÉTO PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY s ICM

Příměstské tábory pro děti, které chtějí prožít dobrodružství, i když tráví prázdniny v Praze Čas: začátek všech programů je v 9 hod a ukončení v 16 hod v budově Karlínského Spektra.

950 Kč
Vodácký putovní tábor

Sjeďte s námi Ohře.

3400 Kč
Barevný podzim

Nebuďte smutní, že letní prázdniny už jsou pryč, čeká nás další dobrodružství už během podzimek.

1900 Kč
Bramboráky

Oblíbený příměstský tábor i během podzimních prázdnin.

Podobné organizace

...
Lanové centrum PROUD o.s.
Výchovné a vzdělávací programy pro děti a mládež v Lanovém centru PROUD Praha.
...
Spolek Čiperové z.s.
Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky.
...
Malování kreslení, z.s.
Jsme nezisková organizace Malování a kreslení, z.