• Osoba: Adam Vančík
  • Email: vancik@nenatabory.cz
  • Web: https://NenaTabory.cz

Envibor, z. s.

Název NeNa je odvozen z našeho projektu Ne(moc) nadřa/ízenosti, který symbolizuje rozdíl mezi nadřízeností a nadřazeností. Oddílový vedoucí na táborech by měl být k dětem kamarádský a respektovat je takové, jací jsou, ale zároveň nést odpovědnost za jejich bezpečí a pohodu. NeNa učí, že nadřízenost není to samé jako nadřazenost - vedoucí by neměl zneužívat své moci, ale měl by svým přístupem představovat pozitivní model chování pro děti.

NeNa zajištuje hlavním vedoucím táborů odbornou přípravu a podporu během táborů. Všem členům pomáhá profesně se rozvíjet na vlastních školeních zaměřených na práci s dětmi. Každý hlavní vedoucí má u nás svobodu organizovat se svým týmem táborový program podle svého. NeNa dohlíží u všech námi organizovaných táborů na dodržování vnitřních standardů, které jsou vyšší než požadavky na zotavovací akce. Hlavní vedoucí jsou pouze lidé, které dobře známe, důvěřujeme v jejich schopnosti, dovednosti a poznali jsme jejich osobnost.

Tábory

Kdo přežije NENA 2023

Pro všechny dětí, které nás znají nebo chtějí poznat :-) Naše nejlepší táborové hry.

3900 Kč
Fun'n'Sun 2023

Tábor pro teenagery od 13 let, kteří jsou připraveni vydat ze sebe to nejlepší aby zvítězili.

4300 Kč

Podobné organizace

...
Pionýrská skupina Safír Kdyně
PS Safír je nezisková organizace, která ve Kdyni funguje přes 40 let.
...
Lanové centrum PROUD Olomouc
Volnočasové a zábavní lanové centrum v Olomouci.
...
Volnočasovky SPORT, z.s.
Volnočasovky SPORT aneb spolek pro organizaci, rekreaci a táboření se soustředí na programy pro děti jako jsou tábory, školy a školky v přírodě, adaptační kurzy pro základní školy, kroužky a jiné.