Letní tábor SVAMP 2012

      Katalog táborů » Letní tábor SVAMP 2012   VYHLEDAT JINÝ TÁBOR


Hlavní zaměření: Adrenalinový
Občanské sdružení SVAMP
Adresa: Bučina 224, 538 04 Prachovice
Osoba: Bára Vaňková
Email: sdruzeni.svamp@gmail.com
Telefon: 777 113 881
Web: www.sdruzeni-svamp.cz
Lokalita: Trutnov, Východočeský kraj
Doprava: Vlastní doprava
Doporučený věk: 7 – 15 let
Místo konání: tábořiště Kuželka

Letní tábor SVAMP 2012

Chcete-li spolu s námi zažít další z neuvěřitelných Asterixových dobrodružství, neváhejte a pomozte nám překonat římské pletichy na dobytí osady statečných Galů, nadevše milujících pečené kance.

Pořádáme klasický dětský tábor, kde hlavní část programu tvoří celotáborová etapová hra. Tato etapová hra je doplňována dalšími dílčími aktivitami, které k táborům neodmyslitelně patří. Snažíme se o to, aby děti poznaly život v přírodě, aby se naučily postarat samy o sebe a aby zvládly různorodý kolektiv, jenž jim nabízí nová přátelství. Hlavní však je, aby se vracely domů nadšené a plné nových, nevšedních zážitků.

Kromě jiných aktivit se jeden z oddílů věnuje i hrám na hrdiny, především pak Dračímu doupěti. V letošním roce 2012 jsou tématem tábora dobrodružství slavného Asterixe a Obelixu, kteří se v etapové hře nazvané Dvanáct a jeden úkol pro Asterixe budou snažit zachránit svoji vesničku před zlovolnými Římany.

Cena tábora je do 15. března 2012 snížena na 3150 Kč, po tomto datu činí cena tábora 3550 Kč.

Program tábora

Táborový čas dětí je vyplněn především těmito třemi, vzájemně se doplnujícími částmi:

  • Celotáborová etapová hra – Během dne bývá minimálně jedna, standardně spíše dvě větší táborové hry, které postupně provádí táborníky skrze příběh etapové hry. Táborníci jsou rozděleni do smíšených oddílů, jež spolu vzájemně soupeří o celkové vítězství ve hře.
  • Skupinový program – Skupinový program probíhá ve skupinách vrstevníků. Jedná se především o různé sportovní (fotbal, přehazovaná, vybíjená, koupání, výlety do okolí) a zájmové činnosti (korálkování, uzlování, zdravověda apod.), které mohou děti provádět ve skupinách.
  • Volnočasové aktivity – Do této části patří posezení u táboráků s kytarou, různé soutěže, karneval či diskotéka. Tedy činnosti, jež připravujeme pro všechny táborníky i vedoucí.

Nedílnou součástí tábora je i speciální oddíl DrD – Dračí doupě (do kterého jsou děti zařazeni dle svého požadavku na přihlášce), který se v části dne věnuje hře na hrdiny a v druhé části dne již zmíněné etapové hře s ostatními.

Prostředí a ubytování

Tábor se nachází v areálu Kuželka v těsné blízkosti lesa v obci Hájemství. V areálu je postaveno 30 stanů s podsadou pro děti a 2 chatky určené pro menší děti. Celková kapacita tábořiště činí 80 osob. K dispozici je dále dobře vybavená kuchyně, jídelna a klubovna. Sociální zařízení tábora plně odpovídá hygienickým předpisům pro letní dětské tábory (splachovací WC, umývárna a sprcha se nachází v přilehlé budově). K dispozici jsou volejbalové a fotbalové hřiště, jež se nacházejí přímo v areálu tábořiště, rozlehlá louka pro další hry, stolní tenis, šipky, frisbee a další sportovní vybavení. V průběhu tábora mohou děti využívat táborový kiosek, kde si mohou za minimální ceny pořídit něco dobrého na zub. Kuchyň je vybavena dle platných hygienický norem, děti dostávají jídlo pětkrát až šestkrát denně a pitný režim je zajištěn po celý den.

Strava -
Ubytování -
Program -
Vedoucí -
Adekvátní cena -

0%
Ohodnotit tábor
 

    Termín Kapacita Cena Cena/den  
  15. 07. - 28. 07. 2012(13 dní) 50 volných míst 3150 242 PŘIHLÁŠKA ►

Doprava na tábor

Doprava na tábor je individuální. Díky tomu, že rodiče přivezou své dítě do tábora sami, mají možnost se seznámit s prostředím, kde bude jejich dítě trávit část prázdnin. Stejně tak mají možnost se seznámit s hlavní vedoucí, zdravotnicí a samozřejmě i s dalšími vedoucími, kteří se budou o děti po čtrnáct dní starat. Tábor se nachází na kraji obce Vítězná – Hájemství, nedaleko hlavní trasy Jičín – Nová Paka – Trutnov, 13 km jižně od Hostinného, 10 km severně od Dvora Králové nad Labem.

Poloha tábora

tábořiště Kuželka GPS 50.4901 15.7696

Další podrobnosti

Další zaměření tábora
Adrenalinový Fantasy 
Bez zaměření S celotáborovou hrou 
Ubytování na táboře
Stany s podsadou  
Doprava na tábor
Vlastní doprava  

Diskuze k táboru

Pokud se chcete na něco zeptat nebo prostě jen připsat poznámku, neváhejte!


Občanské sdružení SVAMP, Vítězná, Czech Republic, Trutnov, Východočeský kraj , Czech Republic Telefon 777 113 881. GPS 50.4901, 15.7696 https://photo.taboreni.cz/235/124717/uvod.jpg

je v termínu od do . Adresa je Vítězná, Czech Republic
Cena tohoto turnusu je 3150 Kč, přihláška je platná do . Kapacita tábora je 50 dětí.

Podobné tábory

Podporují nás

 
HOROLEZECKÉ TÁBORY
Zaměření: Sportovní
Začátek: 30. 07. 2022
Pořadatel: Společnost SIN…
5260 KčDetail
 
 
VÝTVARNÝ TÁBOR HEJ…
Zaměření: Výtvarné
Začátek: 13. 08. 2022
Pořadatel: Společnost SIN…
4880 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Táborová základna v Javorníku na Šumavě. Najdete zde 15 chatek - cca 60 lůžek, sociální zázemí s kuchyňku. Více se můžete podívat na našich stránkách.…
Je mi 15let a sháním brigadu na leto 2022,nejlépe jako praktikant,děkuji za nabidky Tom
Rozšiřujeme náš tým dobrovolníků ve zlínské pionýrské skupině. Láká tě práce s dětmi? Vymýšlet, zařizovat a chystat pro ně program? Na pravidelných s…
Máš rád(a) letní tábory, ale už znáš všechny celotáborové hry, které tě nemají čím překvapit? Umíš hrát hututu i ze zavázanýma očima a hledáš letní br…

Aktuality

11.1.2022
Registrujeme zhruba dvojnásobný zájem o náš katalog dětských táborů oproti roku 2021.
5.12.2021
Táborový katalog na letní tábory 2022 se pomalu začíná plnit.
20.11.2021
Přípravy na další sezónu pomalu začínají. V tomto období se nejčastěji vymýšlejí celotáborové témata.