LEDETA, z. ú.
 • 266
 • 4135
 • Osoba: JUDr. Libor Hrubý, Bc. Hana Hrubá
 • Email: taboryzvule@email.cz
 • Telefon: 725 825 815, 702 124 205
 • Web: http://www.taboryzvule.cz/
Uložit Byl(a) jsem / pojedu
Adrenalinový

Westernový tábor Zvůle 2022

 • Lokalita: Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
 • Doprava:
 • Doporučený věk: 6-15
 • Místo konání: Letní dětské tábory Zvůle

Milé děti a vážení rodiče,

z dětí se stanou během několika okamžiků praví a nefalšovaní kovbojové, kteří se musí naučit zacházet nejenom s lasem a bičem, ale musí zvládat i všechny ostatní činnosti, které skuteční kovbojové museli znát, a to zejména naučit se rozumět svému nejlepšímu kamarádovi - koni.

Pro děti je na celou dobu pobytu připraven bohatý westernový program, výuka jízdy na koni a zažijí dny plné soutěží, dobrodružství a nevšedních zážitků a ti nejlepší z nich zkrotí i našeho elektrického býka. V předešlých letech naše děti shlédly např. ukázky rytířského turnaje na koních s dřevci, ukázky kaskadérského vystoupení na koni, ukázky drezúry koní či vozatajství, noční ohňovou show atp. I pro letošní rok máme pro děti připravenou řadu hodnotných a nezapomenutelných zážitků, které se samozřejmě liší od těch předešlých a jsou přinejmenším neméně atraktivní. Děti se zde naučí rovněž střelbě z luku, či házení nožem nebo sekerou. Výjimkou nebude ani výuka zálesáckých dovedností, anatomie a výstroje koně a nebudou chybět ani celotáborové hry plné dobrodružství s akčními prvky a překvapením, některé z nich se budou konat ve skrytu noci. Všechny soutěže budou každý den na slavnostních nástupech vyhodnocovány a děti budou odměňovány diplomy a hodnotnými věcnými cenami. Jedná se o dětskou zotavovací akci, která má mnohaletou tradici a je velice oblíbená zejména pro každodenní fyzický kontakt, práci a jízdu na koni.

Určeno pro děti od 6ti do 15ti let.

Westernový tábor Zvůle 2022 se koná od 20. 08. 2022 do 30. 08. 2022.

Cena za jednoho účastníka zahrnuje ubytování, stravu 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře), pitný režim po celý den i noc, zdravotní zabezpečení, režijní náklady atd. a činí 6.900,- Kč.

NEPŘEHLÉDNĚTE MOŽNOST SLEVY! Poskytujeme sourozenecké slevy ve výši 350,- Kč a 550,- Kč. Sleva ve výši 350,- Kč je jednorázová pro dva sourozence a je poskytována z celkové částky za dva sourozence. Sleva ve výši 550,- Kč je jednorázová pro tři a více sourozenců a je poskytována z celkové částky za všechny sourozence. Kritériem pro získání této slevy je totožná adresa trvalého pobytu sourozenců doložená potvrzením od příslušného správního orgánu odboru evidence obyvatel, které bude vydáno rodičům na základě jejich žádosti na počkání. Originál potvrzení prosím zašlete společně se závaznou přihláškou.

Pokud Vás nabídka námi pořádaného Westernového tábora Zvůle 2022 zaujala a uvažujete o přihlášení Vašeho dítěte, doporučujeme s tímto z důvodu značného zájmu a omezené kapacity neotálet a přihlásit jej co nejdříve.

Westernový tábor Zvůle 2022 provozuje společnost

LEDETA, z. ú.

Fáberova 345

391 65 Bechyně

tel.: +420 702 124 205

email: taboryzvule(zavináč)email.cz.

Těšíme se setkání s Vámi na Westernovém táboře Zvůle 2022.

Kontakty

Kontaktní osoba: JUDr. Libor HRUBÝ

Telefon: 725825815

E-mail: taboryzvule@email.cz

Internet: http://www.taboryzvule.cz/

Termín Kapacita Cena Cena/den
20. 08. - 30. 08. 2022(10 dní)
80 volných míst 6900 Kč 690 Přihláška

Podobné tábory

Jitřenka Bučovice
 • 6400 Kč S celotáborovou hrou
Klasický tábor Bezdružice
 • 6290 Kč Pobyt v přírodě

Program tábora

Výuka westernového ježdění na koni, zálesáckých dovedností, chování v přírodě, základů první pomoci, celotáborová hra Zlatá horečka, zkrocení divokého elektrického býka, dobrodružno-akční hry ve stylu Divokého západu, noční hry, sousta adrenalinu a zábavy, každodenní vyhodnocování soutěží s hodnotnými věcnými cenami a spousta dalšího.

Další fotky

Doprava

doprava vlastní

Poloha

Letní dětské tábory Zvůle GPS 49.0951 15.2459

Táborové vybavení
Lidské zdroje

Další z kategorie