• Adresa: Vzdušná 997/6, 14200 Praha 4
  • Osoba: Irena Koberová
  • Email: irena.koberova@sindibad.cz
  • Telefon: 777883434
  • Web: www.sindibad.cz/pocitacove-tabory/
Uložit Byl(a) jsem / pojedu
Počítačový

POČÍTAČOVÉ TÁBORY

  • Lokalita: Liberec, Severočeský kraj
  • Doprava:
  • Doporučený věk: 9-18
  • Místo konání: Místo konání: Hejnice, okres Liberec, Jizerské hory.

POČÍTAČOVÉ TÁBORY PRO DĚTI Z ČECH I MORAVY.

Ubytování: Speciálně přestavěné karavany pro konání dětských táborů.

Strava: 4x denně včetně pitného režimu.

Doprava: Autobusem z Prahy nebo vlastní doprava přímo do Hejnic.

V ceně: Ubytování, strava, doprava, program, vedoucí, cestovní pojištění, zákonné pojištění CK.

O táboře

Počítačové tábory probíhají na našem karavanovém tábořišti umístěném ve Frýdlantském výběžku v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory nedaleko města Hejnice.

Tábořiště je umístěno na louce obklopené vzrostlými stromy a keři. Táborníkům je k dispozici ohniště s posezením, bazén, trampolína, stolní fotbálek, indiánský stan tee-pee s dalším ohništěm s posezením a společenská místnost. Společenská místnost je vybudována v 11 metrovém dvoudveřovém karavanu, tedy v největším karavanu tábora, který je zároveň největším karavanem co se vůbec vyrábí. V druhém atypickém karavanu se nachází kuchyň a dalších 11 speciálně přestavěných karavanů slouží k ubytování táborových účastníků. V závislosti na velikosti konkrétního karavanu je v něm ubytováno 3-5 dětí (délka karavanů je 4-7 metrů).

V blízkosti tábora je rybník, v Hejnicích pak koupaliště, hřiště, kino, obchody.

Jedná se o ojedinělý typ tábora, který je stejně jako ostatní naše tábory pořádané v České republice specializován na určitou oblast. Jak je patrno již z názvu, hlavní náplní tohoto tábora je práce na počítači. Počítačové tábory jsou určeny pro začátečníky i pokročilé uživatele s tím, že právě těmto zkušenostem bude přizpůsobena výuka a přístup vedoucích.

Dětské počítačové tábory mají kromě činností spojených s počítači samozřejmě i další doprovodný program. Jsou to různé zábavné pohybové hry na louce, v lese, ve vodě na koupališti či táborovém bazénu. Pro chvíle tělesného odpočinku pak slouží Scrabble, karty, šachy, karetní hra Beng, stolní fotbálek. K dispozici je samozřejmě i sportovní náčiní (trampolína, ping-pong, kopací a volejbalový míč, líný tenis, badminton, létající talíře, petanque). Nicméně hlavní programovou náplní tábora jsou činnosti spojené s počítači.

O hrách

Abychom co nejlépe využili velkého množství potenciálních hráčů přítomných na táboře pro sehrání kvalitních turnajů, vybrali jsme několik základních her, které se budou na táboře hrát a jejichž názvy a popis uvádíme v dalším odstavci. Každá z těchto her bude od kanceláře k dispozici v několika kopiích. Každá další kopie, kterou přiveze některý z účastníků (což samozřejmě doporučujeme) zvýší možný počet hráčů. Dovezení jiných her je také možné. Upozorňujeme však na nutnost dodržet zákony, týkající se autorských práv, tedy legálnosti držení konkrétního software.

Základní hry

Warcraft III: Legendární strategická hra, která kromě kampaně a klasických multiplayerových her pro až 12 lidí umožňuje hrát i mnoho dalších modů (Defense of The Ancients , Tropical Tower Wars, Warlocks, Castle fight).

World of Tanks: Akční online free to play hra s tematikou tankových bitev dvacátého století. Hra je vyvíjená společností Wargaming.net, ve které hráč hraje z pohledu třetí osoby. K dispozici je více než 400 vozidel od konce První světové války, meziválečného období. Přes hojně zastoupenou vojenskou techniku z období Druhé světové války konče technikou z doby Korejského války a začátku války ve Vietnamu.

Countre Strike: Jedná se o střílečku z žánru FPS (First Person Shooter). Základem hry je souboj dvou týmů. Protiteroristické jednotky a teroristů. Hráči na konci každého kola získávají podle osobního a týmového výkonu peníze (za zabití nepřítele, splnění úkolu, ale i za prohru), které využívají k nákupu zbraní a vybavení. Podle zvoleného módu má hra různá pravidla – buď jde o rukojmí nebo o bombový teroristický útok. Oblíbené jsou i některé uživatelsky vytvořené herní módy, jako hra pouze s odstřelovačkou, nožem, zombie mod a mnoho dalších.

Dota 2: Pokračování jednoho z nejúspěšnějších módů pro Warcraft III. .

Termín Kapacita Cena Cena/den
05. 08. - 12. 08. 2023(7 dní)
10 volných míst 5370 Kč 767 Přihláška

Podobné tábory

BABYJOY přím. tábor Barrandov
  • 4150 Kč Pro nejmenší děti
Příměstský koňský
  • 5500 Kč Adrenalinový

Program tábora

O výuce Počítačové tábory a jejich výuka probíhá každý den v dopoledních a odpoledních hodinách, je rozdělena do několika oblastí, které na sebe navazují, vzájemně se doplňují a prolínají. Výsledkem je pak určitá komplexní znalost o principu fungování, přístupu, ovládání a využívání počítače v oblastech nezbytných pro dnešního mladého člověka. Softwarové vybavení počítače (kancelářské aplikace, operační systémy, grafické editory) Základní síťování (seznámení se sítovými prvky, konfigurace LAN) Zásady chování na internetu a ve hrách Programování (matematický základ, C) Vytváření webových aplikací (HTML, CSS, Javascript, PHP) Doplňující přednášky různých témat

Další fotky

Doprava

Doprava: Autobusem z Prahy nebo vlastní doprava přímo do Hejnic.

Poloha

Místo konání: Hejnice, okres Liberec, Jizerské hory. GPS 50.8825 15.1787

Zaměření tábora
Ubytování na táboře
Doprava na tábor

Další z kategorie

...
RACING Příměstský tábor 2023
5999 Kč, Příměstský
...
OlbramChallenge Junior
4200 Kč, Adrenalinový
...
POČÍTAČOVÉ TÁBORY
5370 Kč, Počítačový
...
Minecraft příměstský tábor
4850 Kč, Adrenalinový
...
Příměstský tábor Minecraft
4850 Kč, Počítačový
...
Příměstský tábor Minecraft Plzeň
4850 Kč, Počítačový
...
Příměstský tábor Minecraft Brno
5350 Kč, Počítačový
...
Minecraft příměstský tábor
4850 Kč, Počítačový
...
Minecraft tábor 4CAMPS CraftCamp
8199 Kč, Počítačový