UFONI: ZELENÉ DOBRODRUŽSTVÍ

      Katalog táborů » UFONI: ZELENÉ DOBRODRUŽSTVÍ   VYHLEDAT JINÝ TÁBOR


Hlavní zaměření: Pro nejmenší děti
Tábory Mamut
Adresa: Chrastice 100, Staré Město
Osoba: Adam Vančík
Email: mamut@taborymamut.cz
Telefon: +420 604 330 100
Web: www.TABORYMAMUT.cz
Lokalita: Šumperk, Severomoravský kraj
Doprava: Autobusem, Vlastní doprava
Doporučený věk: 6 – 13 let
Místo konání: RS Heroltická

UFONI: ZELENÉ DOBRODRUŽSTVÍ

O táboru v bodech:

 • Tábor s propracovanou tématickou celotáborovou hrou.
 • Vyhřívaný venkovní i vnitřní bazén !!!
 • Nafukovací atrakce – skákací hrad, schoď ho, sumo, běh na gumě, mega trampolína, střelba z paintbolky na cíl
 • Ohňová show
 • Výlet do Akrobatparku Aleše Valenty
 • Hřiště: Fotbalové, betonové a multifunknčí.
 • Obrovskou devizou je vlastní kulturní sál vhodný pro florbal a večerní programy.
 • Fotografie z tábora na internetu. Pravidelně aktualizováno.
 • Vhodný pro děti co jedou poprvé na tábor.
 • Zkušený tým vedoucích z letitou praxí.
 • Vzpomínkové DVD video z fotek.

Popis: Tábor určený pro menší děti a děti co jedou na tábor poprvé. Složení her a denního progamu je méně fyzicky náročné, děti mají více odpočinku a chodí dříve spát. Hry jsou kratší a jednodušší bez delších a složitých souvislostí. Délka tábora tento tábor předurčuje k tomu, aby to mohl být první tábor vašich ratolestí. Tábory pro menší děti děláme v komornějším počtu dětí (maximálně 45), aby se děti mezi sebou, ale i s vedoucími stihli skamarádit.

Program: Pro děti je nachystaná propracovaná celotáborová hra, kde budeme hledat zelené mužíčky, cestovat časem, sestavovat vesmírné rakety a hledat ve vesmírných atlasech. A především se seznamovat s originálními hrami, které se hrají mimo naši planetu :-). Krom toho se děti můžou těšit na spoustu legrace, zábavy, her, sportovních klání, parodií na TV pořady, diskotéky, táboráky s kytarou, grilování, noční hry, koupání, nebo dokonce letní kino! Nebude chybět ani oblíbené ,,Čuzengo,, – děti si můžou vybrat z několika aktivit, co chtějí dělat (floorbal, fotbal, stolní tenis, korálky, malování na obličej, stolní hry, vzduchovka, fotokroužek, komiks, bazén aj.) Na výletě se podíváme do Akrobatparku Aleše Valenty. Speciálním programem jsou oblíbené nafukovací atrakce, které si děti budou moci neomezeně zdarma užít po celé odpoledne – skákací hrad, běh na gumě, sumo, shoď ho, střelba z paintbolky na cíl, mega trampolína aj. Každý oddíl má své zkušené vedoucí, kteří s dětmi mnohdy pracují celoročně, jsou to táboroví veteráni a především je tato práce baví! Oddíloví vedoucí jsou jejich kamarádi, kteří s nimi tráví celý den a se vším jim pomáhají.

Areál: Jedná se o skvěle vybavený areál se dvěma hřišti (betonové a nové multifunkční), která se dají modifikovat například pro ringo, floorbal, nebo různé míčové hry a jsou vybavena nočním osvětlením. Dále jsou tu venkovní bazén a nový vnitřní vyhřívaný bazén, velké fotbalové hřiště pro různé běhací hry hned u areálu, kulturní sál vhodný i pro florbal, herna se stolním tenisem, klubovna, houpačky, ohniště a zastřešené posezení s grilem (pergola). Jídlo může být podáváno ve venkovní zastřešené jídelně s výhledem na hory, nebo vnitřní vytápěné jídelně. Rekreační středisko je umístěno na okraji lesa a malebné podhorské vesničky Heroltice na rozhraní Orlických hor, Zábřežské vrchoviny a Hrubého Jeseníku. Oblastí prochází několik turistických a cykloturistických tras. V nedaleké historické obci Štíty je známý akrobatický park Aleše Valenty. Když se vydáme druhou stranou údolí, tak narazíme na městečko Králíky, kde najdeme objekty československé pevnostní obranné linie z druhé světové války, muzea, rozhlednu a hned za ním Národní přírodní rezervaci Kralický Sněžník.

Strava -
Ubytování -
Program -
Vedoucí -
Adekvátní cena -

0%
Ohodnotit tábor
 

    Termín Kapacita Cena Cena/den  
  26. 07. - 03. 08. 2013(8 dní) 35 volných míst 3450 431 PŘIHLÁŠKA ►

Obsazenost zde neaktualizujeme. Více info na webu nebo telefonicky.Program tábora

Tábor na zábavné téma hledání zelených mužíčků určený pro menší děti (program je uzpůsobený fyzickému zatížením i delší potřebě spánku dětí). Budeme hledat zelené mužíčky v podobě propracované celotáborové hry, cestovat časem, sestavovat vesmírné rakety a hledat ve vesmírných atlasech. A především se seznamovat s hrami, které se hrají mimo naši planetu :-) Děti prožijí dobrodružství šíleného vesmíru naplno a budou mít možnost poznat ho tak, jak se ho jim jako dospělým už nikdy nepodaří Jako zpestření programu z modré planety pak budou nafukovací atrakce – skákací hrad, bungee running, shoď ho, sumo aj.

Doprava na tábor

Nástupní místa: Přerov, Olomouc, Prostějov, Mohelnice, Zábřeh na Moravě

Video z tábora

Poloha tábora

RS Heroltická GPS 49.986877441406 16.73353767395

Další podrobnosti

Další zaměření tábora
Adrenalinový Fotbalový Sportovní
Deskové hry Hudební Taneční
Divadelní Pobyt v přírodě Turistika
Fantasy Pro nejmenší děti Zážitkový
Florbalový S celotáborovou hrou 
Ubytování na táboře
Chatky  
Zdravotní omezení
Omezení ve stravě S bezlepkovou dietou 
Doprava na tábor
Autobusem Vlastní doprava 

Diskuze k táboru

Pokud se chcete na něco zeptat nebo prostě jen připsat poznámku, neváhejte!


Tábory Mamut, Štíty, Česká republika, Šumperk, Severomoravský kraj , Czech Republic Telefon +420 604 330 100. GPS 49.986877441406, 16.73353767395 https://photo.taboreni.cz/226/127793/uvod.jpg

je v termínu od do . Adresa je Štíty, Česká republika
Cena tohoto turnusu je 3450 Kč, přihláška je platná do . Kapacita tábora je 45 dětí.

Podobné tábory

Podporují nás

 
English in Action …
Zaměření: Adrenalinový
Začátek: 01. 07. 2021
Pořadatel: A7 camps
5990 KčDetail
 
 
Sportovní tábor v …
Zaměření: Sportovní
Začátek: 01. 07. 2021
Pořadatel: Agentura TAPAZ…
4290 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Ahoj Na táboře 1. - 8. 8. máme narváno :-D a pro 2 oddíly 10 táborníků HLEDÁME TÝDENNÍ VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO. Plnoletí akční vedoucí, pošlete nám životop…
Ahoj, hledáme zdravotníci na letní tábor. Tábor probíhá prvních 14 dní v srpnu. Jsme základna na kraji lesa v jižních Čechách na Vodňansku. Hledáme ně…
Dobrý den, jsme dvě spolehlivé, dochvilné a milé dívky. Právě jsme dochodily základní školu. Sháníme brigádu na léto na pozici instruktora/praktikant…
Ahoj, je mi skoro 17 let a hledám tábor (nejlépe koňský), který by mě a moji stejně starou kamarádku zaměstnal jako výpomoc na táboře. Mám 6tiletou zk…
Další inzerce

Aktuality

Táboření 27.9.2020 17:00
Taboreni.cz je nově hezky upravené pro mobilní telefony (responzivní).
Táboření 25.9.2020 9:28
Registrace na Táboření je opět zprovozněna. Vypnuta byla kvůli podvodným registracím. Vše také již běží na SSL, tedy jsme konečně bezpeční :-)
KVH COMBAT PRAHA 27.10.2019 11:48
Tábor pořádají hasiči.Budete jíst z ešusu,spát ve stanu,hlídat tábor,koupat se v řece,mít službu u kuchyně,zdolávat překážkovou dráhu,plížit se,střílet,naučíte se zacházet se zbraní,první pomoc,jak přivolat hasiče,záchranku i policii a jak sami pomoci.Poznáte požární sport,TFA a požární útok.
Kateřina Havlásková 27.5.2019 17:16
Přidejte se k našemu putování, čas je do 31.5. https://www.panikaterina.cz/letni-pobyt/
Kateřina Havlásková 24.5.2019 15:59
Zažijte něco, co tu ještě nebylo. Náš tábor sice ještě čeká na schválení, ale bližší informace najdete na webu viz níže a přihlásit se je potřeba do 31.5. 2019. Počet míst je omezen. Těšíme se na Vás.
Miroslav Charvát 5.3.2019 10:48
K našemu táboru http://www.taboreni.cz/tabor/4044/S-Mirou-na-kole.html i webové stránky. Nyní nás najdete i tam. (Zde čekáme na schválení)
Miroslav Charvát 19.2.2019 13:44
Máme akci- pro první tři účastníky, kteří zaplatí zálohu na cyklo-tábor S Mírou na Kole (cyklotabor.7x.cz) dostane slevu na diplatek 500kč. Platí pro každý turnus, tedy pro celkem 6 dětí.
Miroslav Charvát 18.2.2019 10:15
Pomalu se nám začíná plnit náš cyklo-turistický tábor. Kdo si chce zajistit ještě své místo, pospěšte si... Prázdniny se kvapem blíží..
CentrumDeti.cz 23.1.2019 00:38
Záchranářský tábor je už beznadějně naplněn, na dalších zbývají poslední místa.
Veselý Příměšťák 20.6.2018 09:21
Tanečky v Praze! Přihlaste dítka na taneční tábor. Ještě nám pár tanečnic a tanečníků schází! :)
Volný čas dětí, z.s. 8.6.2018 12:27
Uvolnilo se nám jedno volné místo na našem Supertáboře pro superhrdiny! Kdo marně hledá volné místo pro své dítě, podívejte se zde: http://včd.eu/supertabor. :)
Veselý Příměšťák 11.5.2018 13:27
Nemohli jsme nezavítat na 24. knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha, když tam vystavuje naše milá Raketa svoji tvorbu. Její otec, Joachim Dvorak, věnuje všem dětem na turnusech Veselý Příměšťák 2018, úžasnou knihu Doktor Racek -- Cesta kolem světa za 31 písmen.