Umělecká agentura Ambrozia při Základní škole Pouchov Hradec Králové, o.p.s.

Ambroziáda je týdenní umělecky zaměřený vzdělávací kurz s pětiletou tradicí. Vyučují v něm špičkoví odborníci z řad pedagogů DAMU, JAMU a konzervatoří. Účastníci kurzu nacházejí uplatnění ve filmu a castingové agentury nás často žádají o doporučení herců a také účastníci mají šanci pracovat s profesionální technikou.

Kurz je určen pro děti (od 8 let), pro mládež, ale i pro dospělé. Řazení skupin je vždy složeny z lidí stejného věku po 15 ti lidech a výukový program je tvořen tak, aby byl pro danou skupinu co nejpřínosnější.

Našim cílem je praktické vyzkoušení divadelní, filmové a muzikálové práce, moderování s mikrofonem a před kamerou, dabování. Všeobecným cílem je rozvoj kreativního myšlení a uschopnění účastníků pro práci v profesionální branži. Výuka je formou praktické práce na uměleckých projektech v jednotlivých oborech.

První den jsou účastníci rozděleni do tříd. Každá třída má svůj rozvrh, podle kterého po celý týden pracuje v jednotlivých předmětech s různými lektory . Poslední den kurzu proběhne veřejná prezentace ukázek práce pro rodiče a přátele. Během týdne čeká účastníky také relaxace v podobě tradičních letních aktivit koupání, grilování a spousta zábavných večerních programů . Místo výuky proběhne – v areálu ZŠ Pouchov v Hradci Králové. Při výuce filmu se setkají s profesionální technikou.

Umělecká agentura AMBROZIA o.p.s. Centrála Hradec Králové K Sokolovně 452 , Hradec Králové

webové stránky: www.ambroziada.cz Poukaz na kurz je nutno uplatnit do 14 dní od zakoupení a to výhradně tak, že vyplníte elektronickou přihlášku na www.ambroziada.cz. Z ní se dozvíme nutné informace o osobě účastníka a jeho oborových preferencích.

Cena: 0 Kč

Kontaktní osoba:Lukáš Kobrle
Kontaktní telefon:+420 606 452 912
Kontaktní email:ds-ambrozia@seznam.cz

Obrázky:


Podporují nás

 
2 týdenní TRADIČNÍ…
Zaměření: Pobyt v přírod…
Začátek: 03. 07. 2022
Pořadatel: Greenhorns - s…
6980 KčDetail
 
 
Lyžařský a snowboa…
Zaměření: Lyžařský & Sno…
Začátek: 06. 02. 2022
Pořadatel: CK Sindibád
6480 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti s možností zástavy i druhé v pořadí. Exekuce ani dražba pro nás nejsou překážkou. Vaši situaci posoudíme a ř…
Pro naše tábory hledáme na léto 2022 zapůjčení stanů s podsadou. Za nabídky předem děkujeme.
Dobrý den, zdravím všechny tábornice a táborníky! Tým Spolku táborníků Čmuďajs zoufale shání mladé praktikanty/praktikantky cca ve věku 15-20 let, je…
Pro rok 2022 na měsíc srpen, hledáme zkušené zdravotníky,programový vedoucí,kuchaře,zásobovače pro organizování tábora. Přesné info poskytneme přes e-…

Aktuality

Táboření 20.7.2021
Táborová sezóna běží dobře. Počty turnusů, dětí i zkontrolovaných táborů odpovídají běžnému roku. Čísla jsou o něco vyšší.
Táboření 5.6.2021
Informace o podmínkách testování na táborech se neustále mění. Ale již víme, že TÁBORY BUDOU!
Táboření 5.4.2021
V katalogu máme 970 běhů táborů, což odpovídá běžnému roku. Z toho usuzujeme, že většina pořadatelů boj s Covidem nevzdává, rovněž počítá s tím, že letní tábory budou a svoje turnusy připravují