Na portálu Táboření.cz je již registrováno přes 1261 organizací, máme zde již 3139 táborů které mají 6944 turnusů s celkovou kapacitou 254972 dětí.

Děkujeme za projevenou důvěru!

Kdo jsme

Jsme občanské sdružení, které vzniklo za účelem pomoci a propagace českých táborů. Jsme kolektiv mladých lidí otevřených novým nápadům a chceme tyto nápady promítnout do tohoto portálu, který by měl více než jen klasický vyhledávač.

Náš cíl

Chtěli bychom lidem nabídnout službu, kde budou jednotným způsobem na jednom místě zprostředkovány informace o volnočasových aktivitách pro děti a mládež a návštěvníci v nich budou moci jednoduše a rychle vyhledávat. Snažíme se, aby tato služba byla maximálně intuitivní pro všechny její uživatele - rodiče, děti i pořadatele akcí. V tom nám pomáhá propracovaný design portálu a propojení s moderními webovými technologiemi včetně sociálních sítí a mapových serverů.

Proč to děláme

Podobný nápad se v našich hlavách zrodil již v roce 2003, kdy jsme si zaregistrovali tuto doménu. Bohužel z různých důvodů se nikdy nedočkal použitelné verze. Po skoro deseti letech jsme se k němu vrátili, abychom dotáhli, co jsme jednou začali. Na českém internetu existuje několik dalších vyhledávačů a někteří z nás, kteří také provozují tábory, s nimi mají zkušenosti. Vidíme mezery v jejich technické úrovni i uživatelské přívětivosti. Chceme tento projekt udělat lepší a všech jejich chyb se vyvarovat.