...
Noční vychovatel na ŠvP

nabidka, 2016-01-15 09:11:47

0

Požadujeme Manuální zručnost Kladný vztah k dětem Čistý trestní rejstřík Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, důslednost a pečlivost Schopnost noční bdělosti Výhodou Praxe s činností nočního vychovatele/nočního hlídače na dětských pobytech Bydliště v místě pobytu Nabízíme Od dubna do června noční vychovatelskou činnost na dětských pobytech Pohodový kolektiv Strava a ubytování zdarma Možnost dlouhodobější spolupráce Získání praxe v oblasti dětské rekreace Popis práce Vychovatelský dozor a péče o děti účastnící se pobytů v nočních hodinách Spolupráce s pomocným nočním vychovatelem Pravidelná kontrola dětí Odpovědnost za dodržování nočního klidu ve středisku Místo výkonu práce RA Poslův Mlýn Doksy - týdenní školy v přírodě V případě zájmu vyplňte na našem webu registrační formulář nebo zaslat životopis. S dotazy nás kontaktujte na tel: 723 339 971 nebo na e-mailu. O Agentuře PAC se více dozvíte na webu www.

LETNÍ BRIGÁDA v RZ ARA MALÁ SKÁLA ČESKÝ RÁJ Na dětský tábor hledáme na některé termíny: - HLAVNÍ KUCHAŘE (odměna čistého 7000,-) - pomocné síly do kuchyně a na úklid ( 3000,- ) - zdravotníky ( 3500,- ) ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ -dobře vybavená kuchyň, ubytování a strava zdarma -možnost vzít s sebou děti na tábor -ZDARMA -nejlépe pro kuchaře ze školní jídelny TÁBORY ARA 2016 TERMÍNY PROGRAMY CTH na motivy: (celotáborové tematicky zaměřené hry) 1. ) 1. 7.

...

hledám vedoucí a instruktory na náš koňský tábor v západních čechách. Vedoucí k dětem, instruktory k výuce jízdy na koni. Odměna 2000.

...

Hledáme vedoucího na letní jazykový tábor v hotelu na jihu Čech. Zároveň pomocnou sílu pro obsluhu a i do kuchyně a úklid hotelu Ubytování strava zdarma.

...
Vychovatel na škole v přírodě

poptavka, 2016-01-04 14:06:29

0

Hledáme šikovné vychovatele/vychovatelky na 7-denní školy v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou v Lužických horách a v Doksech u Máchova jezera, a to v dubnu, květnu a červnu 2015. Podmínkou je věk nad 18 let, kvalitně vedená práce a zkušenosti s dětmi. Oplátkou je ubytování a strava zdarma, neocenitelná praxe a finanční odměna – až 2790 Kč jeden za pobyt.

Jsme nezisková organizace - spolek, zabývající se volnočasovými aktivitami pro děti a mládež a sháníme spolupracovníky. Kromě jiného pořádáme také letní tábory. Sháníme učitelku z MŠ, která by s námi jela jako vedoucí k nejmenším dětem ve věku 4-5,9 let na tzv.

Hledáme vedoucí/lektory/spolupracovníky

nabidka, 2016-01-04 13:18:24

0

Baví tě práce s dětmi. Chceš získat praxi. Jsme nezisková organizace - spolek, zabývající se volnočasovými aktivitami pro děti a mládež a sháníme spolupracovníky.

...
0

Z důvodu rozšíření zimních i letních táborů a pobytů v Beskydech, na kouzelné Horní Bečvě, hledáme nové posily, vedoucí i jejich pomocníky. Preferujeme zkušenosti a nadšení pro práci s dětmi, kreativitu, hra na hudební nástroj a sportovní zaměření vítáno. Pěkné odměny.

...
Vedoucí pracovník na dětských pobytech

nabidka, 2015-11-30 10:57:18

0

Požadujeme - minimálně středoškolské vzdělání - trestní bezúhonnost - praxe v administrativě - aktivní znalost MS Office - vlastní PC s připojením na internet - základní technické znalosti - řidičské oprávnění sk. B - schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, důslednost a pečlivost - schopnost vést tým - praxe ve vedení pracovního kolektivu výhodou - vlastní automobil výhodou Nabízíme - administrativní činnost na dětských pobytech - pružná pracovní doba dle výše úvazku - mladý a pohodový kolektiv - strava a ubytování zdarma v době trvání dětských pobytů - možnost dlouhodobé spolupráce - získání praxe a možnost seberealizace Náplň práce - vedení pracovního kolektivu - vedení dětských skupin - administrativní činnost - terénní činnost - komunikace s klienty - zajišťovat a organizovat chod pobytu - plánování celodenních výletů - komunikace s provozem rekreačních středisek - řešení aktuálních situací na pobytu Místo výkonu práce - sídlo Agentury PAC v Teplicích - dle místa konání pobytu Informace o pozici Společnost Občanské sdružení PAC Adresa Karla Čapka, Teplice Ústecký kraj Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Plat: 15 000 – 20 000 Kč/měsíc Zařazeno: Administrativa Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu určitou Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti Zadavatel: Nezisková organizace Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

HLEDÁM VEDOUCÍ A INSTRUKTORY PRO TÁBOR 2016

poptavka, 2015-11-19 22:34:35

0

Ahojky všem, které baví práce s dětmi a odměnou pro ně je dětský úsměv. Hledáme zodpovědný kolektiv pro letní westernový dětský tábor (ubytování ve srubech). Podmínkou je vztah k dětem a zkušenost z jiných táborů či aktivit s dětmi.

...
Vedoucího / vedoucí

nabidka, 2015-07-02 10:23:16

0

Pro 2. turnus 13. 7.

Sportovní vedouci na florbalový tábor

poptavka, 2015-06-24 10:30:29

0

Hledám vedoucího na florbalový tábor. Bylo by dobré mit zkušenosti s trénováním florbalu nebo jiného sportu. Ale ne nutně.

Hledáme vedoucí na doplnění našeho týmu

poptavka, 2015-06-10 08:53:58

3000

Do naší party hledáme oddílovou vedoucí nebo oddílového vedoucího ve věku alespoň 20 let na 3. turnus na letním dětském táboře U Kateřiny, téma celotáborové hry je pro letošní rok Cesta do světa čarodějnic. Na tábor jezdí děti ve věku 7 - 16 let.

Hledáme vedoucího

poptavka, 2015-06-02 08:55:41

0

Hledáme vedoucího na letní tábor pro české a polské děti v termínu od 1. 8. do 7.

Vedoucí 18+ na LT

nabidka, 2015-05-20 19:52:11

0

Do našeho týmu hledáme vedoucí k malým dětem (6-9let) Termín 25. 7. - 7.

Vedoucí 18+ na LT

poptavka, 2015-05-20 19:45:36

0

Do našeho týmu hledáme vedoucí k malým dětem (6-9let) Termín 25. 7. - 7.

...
2000

Hledáme nočního vychovatele na školu v přírodě v termínu 25. 5. - 29.

...

Hledáme schopné táborové vedoucí 18+ na letní dětský/teenagers VÝTVARNÉ TÁBORY, kteří umí pracovat s dětmi a nechybí jim smysl pro humor. Předchozí táborové zkušenosti jsou výhodou. Odměna, ubytování, strava a doprava zajištěna.

...

Hledáme řidiče / vedoucího pro volnočasové aktivity (sport, výlety, hry). Akce proběhne od 5. do 17.

...

Hledáme schopné táborové vedoucí 18+ (koňáky) na letní dětský/teenagers KOŇSKÉ TÁBORY, které baví pracovat s dětmi a nechybí jim smysl pro humor. Předchozí táborové zkušenosti jsou výhodou. Odměna, ubytování, strava a doprava zajištěna.

Vložte inzerát zdarma

Každý měsíc vidí inzeráty na webu Taboreni.cz desetitisíce rodičů, táborníků, vedoucích, praktikantů a provozovatelů táborů.