Náš spolek byl původně založen podle zákona č. 83/1990 Sb. jako občanské sdružení se sídlem ve Štěchovicích, v němž se sdružují zástupci všech sociálních vrstev k poskytování obecně prospěšných činností v oblasti sociálních služeb, kulturní činnosti, ochrany životního prostředí a integrace zdravotně postižených občanů do každodenního života společnosti. V lednu 2014 v souladu s novým občanským zákoníkem jsme změnili náš status z občanského sdružení na spolek. Následně v roce 2015 došlo k další změně a 22.9.2015 byl registrován náš nový spolek PROFILIS, z.s., který dále pokračuje v činnostmi zaměřených na děti a mládež.

Naše práce je možná z velké části díky finanční a materiálové podpoře mnoha lidí, fyzických i právnických osob. Pro naši činnost nacházíme pochopení a podporu státních institucí a především podnikatelských subjektů. Nebýt této široké podpory, nebyla by činnost spolku v takovém rozsahu možná.

Jsme rádi, že jsou lidé, kteří se zajímají o tuto problematiku a kterým život dětí a zdravotně postižených občanů není lhostejný.

Účel a cíle spolku

Účelem spolku je vykonávat činnost se zaměřením na děti a mládež, poskytovat volnočasové aktivity a činnosti v rámci prevence společensky nežádoucích jevů se zaměřením na děti a mládež, spolupracovat s poskytovateli sociálních služeb a dalšími spolky s podobným účelem.

Organizace činností a akcí v rámci prevence společensky nežádoucích jevů se zaměřením na děti a mládež.

Pořádání táborů pro děti a mládež

Podílení se na pořádání kulturních a společenských akcí pro děti a mládež.

Spolupráce s poskytovateli sociálních služeb a podílení se na sdružování dětí a mládeže s uživateli sociálních služeb (osoby se zdravotním či mentálním postižením, senioři, …)

Spolupráce s dalšími spolky a organizacemi, které mají stejný či podobný účel, především pak zaměření se na akce pro děti a mládež.

PROFILIS, z.s.

Adresa Vltavská 316, 252 07 Štěchovice, Praha - západ
Kontaktní osoba Jakub Čanda, předseda výboru
Mail 731417229
Web www.profilis.cz

Další informace

Letní dětské tábory Štěchovice, které pořádáme jsou tábory ve Středočeském kraji, především v Rekreačním středisku Věšín u Rožmitálu pod Třemšínem nedaleko Příbrami.

Tyto tábory fungují od roku 2003 a jsou vždy zaměřeny na nějaké téma, ať už historické, fantasy či úplně smyšlené. V roce 2003 jsme nastartovali sérii táborů u obce Bělá pod Bezdězem s tématem Harry Potter. Další roky jsme lokalitu různě měnili, především abychom byli blíže Štěchovicím. Spolupracovali jsme s RS Vestec u Hříměždic, RS Růžená, RS Hrachov či RS Varvažov, ale nejvíce nás upoutalo rekreační středisko Věšín u Rožmitálu pod Třemšínem, které patří společnosti Rekreace Brdy. Spolupráce s tímto střediskem se nám velice líbila a dokonce jsme jednou využili jejich nabídky uspořádat tábor v jejich penzionu Nesvačily (LT 2013 Mafie). Každopádně v RS Věšín proběhlo nejvíce našich táborů, jelikož je zde nejkomfortnější ubytování, okolí a prostředí, které vyhovuje našim hrám a příběhu, ale především skvělý personál a služby.

OBECNÉ INFORMACE O TÁBOŘE

  • naše tábory jsou zaměřeny na děti od 6 do 16 let
  • délka trvání táborů bývá 14 dní
  • organizátorem těchto táborů je zapsaný spolek PROFILIS, z.s.
  • kapacita tábora se pohybuje od 40 do 60 dětí
  • lokality tábora se celkem pravidelně mění, ale ubytování je vždy v chatkách (pro 4 – 5 osob)
  • cena tábora se mění v souladu s nárůstem ceny za služby a ubytování
  • cca 4.900,– Kč
  • doprava na tábor i z tábora je vlastním dopravním prostředkem
  • stravování nám zajišťuje majitel objektu (strava 5× denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)

Naše tábory bývají vždy tématické, tzn. že se zcela podžizují celotáborové hře, která je vždy zaměřena na nějaké téma (Harry Potter, Pán prstenů, Piráti z Karibiku, Mafia, Star Wars, Antické Řecko, …). Každý rok si děti ještě před táborem připravují část převleku či kostýmu k danému tématu (kouzelnické hábity, řecké tuniky, středověké roby, roucha rytířů Jedi, kovbojské, mafiánské či pirátské obleky). Velkou část převleku pak pro ně chystá přímo tábor.

Takto oblečeni sice nechodíme po celou dobu tábora, ale minimálně jedenkrát denně (na nástup), také při slavnostních příležitostech (různá vyhlášení) a pokud to vyžaduje celotáborová hra. Naše tábory často připomínají jedno velké dvadelní představení. (také kvůli častým hraným scénkám ze strany vedoucích)

PROFILIS, z.s. na facebooku

https://www.facebook.com/groups/108533782504811/  


Tábory PROFILIS, z.s.

LT 2021 Pirátské Legendy  
Zaměření: S celotáborovou hrou 6000 Kč
Tábor pořádá spolek PROFILIS a proběhne v rekreačním středisku Hutě Resort nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem (okres Příbram) v krásné krajině brdských lesů. Ubytování probíhá v prostorných zrekonstruovaných čtyř lůžkových chatkách s malou terasou či pokojích ve zděné budově. Dále je v objektu jídelna, bar s obchůdkem pro děti, ohniště pro táborák, k…
 
1. turnus od 15.08. do 29. 08. 2021, cena: 6000, kapacita: 60 dětí, přihláška ►
LT 2019 Mýty a legendy severu (Tábor již proběhl)  
Zaměření: S celotáborovou hrou 5500 Kč
Tábor pořádá spolek PROFILIS a proběhne v rekreačním středisku Věšín nedaleko Příbrami v krásné krajině brdských lesů. Ubytování je v prostorných čtyř až pěti lůžkových chatkách či pokojích (2x palanda). Ubytovací prostory mají své umyvadlo s teplou vodou a elektřinou. Dále jsou v objektu tři roky nově vybudované umývárky a wc, jídelna, restaurace …
 
1. turnus od 13.07. do 27. 07. 2019, cena: 5500, kapacita: 56 dětí, přihláška ►
Mafie: Příběh z podsvětí (Tábor již proběhl)  
Zaměření: S celotáborovou hrou 5300 Kč
Tábor pořádá spolek PROFILIS a proběhne v rekreačním středisku Věšín nedaleko Příbrami v krásné krajině brdských lesů. Ubytování je v prostorných čtyř až pětilůžkových chatkách či pokojích ( 2x palanda ). Ubytovací prostory mají své umyvadlo s teplou vodou a elektřinou. Dále jsou v objektu dva roky nově vytvořené umývárky a WC, jídelna, restaurace …
 
1. turnus od 14.07. do 28. 07. 2018, cena: 5300, kapacita: 56 dětí, přihláška ►
Hvězdné Války: Stará Republika (Tábor již proběhl)  
Zaměření: Fantasy 5000 Kč
Tento tábor se uskuteční, jako v letech minulých, v rekreačním středisku Věšín u Romžitálu pod Třemšínem nedaleko Příbrami, které se nachází v krásné zalesněné krajině brdských lesů, kde jsou k vidění skály, rybníky, lesy i louky - což je ideální prostředí pro táborové hry. Ubytování je v prostorných čtyř až pětilůžkových chatkách nebo či pokojích…
 
1. turnus od 16.07. do 30. 07. 2016, cena: 5000, kapacita: 52 dětí, přihláška ►

Podporují nás

 
AIRSOFTOVÝ TÁBOR H…
Zaměření: Adrenalinový
Začátek: 10. 07. 2021
Pořadatel: CK Sindibád
4970 KčDetail
 
 
CYKLISTICKÉ TÁBORY
Zaměření: Cyklistický
Začátek: 17. 07. 2021
Pořadatel: CK Sindibád
4660 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Ahoj Na táboře 1. - 8. 8. máme narváno :-D a pro 2 oddíly 10 táborníků HLEDÁME TÝDENNÍ VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO. Plnoletí akční vedoucí, pošlete nám životop…
Ahoj, hledáme zdravotníci na letní tábor. Tábor probíhá prvních 14 dní v srpnu. Jsme základna na kraji lesa v jižních Čechách na Vodňansku. Hledáme ně…
Dobrý den, jsme dvě spolehlivé, dochvilné a milé dívky. Právě jsme dochodily základní školu. Sháníme brigádu na léto na pozici instruktora/praktikant…
Ahoj, je mi skoro 17 let a hledám tábor (nejlépe koňský), který by mě a moji stejně starou kamarádku zaměstnal jako výpomoc na táboře. Mám 6tiletou zk…
Další inzerce

Aktuality

Táboření 27.9.2020 17:00
Taboreni.cz je nově hezky upravené pro mobilní telefony (responzivní).
Táboření 25.9.2020 9:28
Registrace na Táboření je opět zprovozněna. Vypnuta byla kvůli podvodným registracím. Vše také již běží na SSL, tedy jsme konečně bezpeční :-)
KVH COMBAT PRAHA 27.10.2019 11:48
Tábor pořádají hasiči.Budete jíst z ešusu,spát ve stanu,hlídat tábor,koupat se v řece,mít službu u kuchyně,zdolávat překážkovou dráhu,plížit se,střílet,naučíte se zacházet se zbraní,první pomoc,jak přivolat hasiče,záchranku i policii a jak sami pomoci.Poznáte požární sport,TFA a požární útok.
Kateřina Havlásková 27.5.2019 17:16
Přidejte se k našemu putování, čas je do 31.5. https://www.panikaterina.cz/letni-pobyt/
Kateřina Havlásková 24.5.2019 15:59
Zažijte něco, co tu ještě nebylo. Náš tábor sice ještě čeká na schválení, ale bližší informace najdete na webu viz níže a přihlásit se je potřeba do 31.5. 2019. Počet míst je omezen. Těšíme se na Vás.
Miroslav Charvát 5.3.2019 10:48
K našemu táboru http://www.taboreni.cz/tabor/4044/S-Mirou-na-kole.html i webové stránky. Nyní nás najdete i tam. (Zde čekáme na schválení)
Miroslav Charvát 19.2.2019 13:44
Máme akci- pro první tři účastníky, kteří zaplatí zálohu na cyklo-tábor S Mírou na Kole (cyklotabor.7x.cz) dostane slevu na diplatek 500kč. Platí pro každý turnus, tedy pro celkem 6 dětí.
Miroslav Charvát 18.2.2019 10:15
Pomalu se nám začíná plnit náš cyklo-turistický tábor. Kdo si chce zajistit ještě své místo, pospěšte si... Prázdniny se kvapem blíží..
CentrumDeti.cz 23.1.2019 00:38
Záchranářský tábor je už beznadějně naplněn, na dalších zbývají poslední místa.
Veselý Příměšťák 20.6.2018 09:21
Tanečky v Praze! Přihlaste dítka na taneční tábor. Ještě nám pár tanečnic a tanečníků schází! :)
Volný čas dětí, z.s. 8.6.2018 12:27
Uvolnilo se nám jedno volné místo na našem Supertáboře pro superhrdiny! Kdo marně hledá volné místo pro své dítě, podívejte se zde: http://včd.eu/supertabor. :)
Veselý Příměšťák 11.5.2018 13:27
Nemohli jsme nezavítat na 24. knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha, když tam vystavuje naše milá Raketa svoji tvorbu. Její otec, Joachim Dvorak, věnuje všem dětem na turnusech Veselý Příměšťák 2018, úžasnou knihu Doktor Racek -- Cesta kolem světa za 31 písmen.