• Adresa: Meziškolská 103/11, 417 12 Proboštov
  • Osoba: Mgr. Jan ŠVACH
  • Email: tabory@packa.eu
  • Telefon: 724754911
  • Web: www.packa.eu

Agentura PAC, z.s.

Agentura PAC - specialista na dětskou rekreaci. Zaměřujeme se na letní tábory pro děti od 6 do 15 let s výpravnou tématikou a neobyčejným programem. Kdo s námi byl, nemůže nesouhlasit..

Agentura PAC - kvalitní ubytování, pestrá strava 6-krát denně, moderní autobusy, péče o děti od profesionálů, výjimečný a propracovaný program

Tábory

ZIMNÍ KURZ 2021

Pojeď s námi lyžovat na Klínovec a okolní střediska.

4500 Kč
Olbram Challenge

OlbramChallenge Tábor pro teenagery.

3490 Kč
OlbramChallenge outdoor camp 15+

Hlavní náplní outdoorového tábora OlbramChallenge je smysluplné trávení času a učení se věcí, které se účastníkům budou hodit do jejich budoucího života.

2700 Kč
Zimní tábory 2017 - Agentura PAC

Naše zimní kurzy vznikly na základě poptávky rodičů, kterým bylo líto, že jezdíme s jejich dětmi „pouze“ na letní tábory.

3400 Kč
LOH Olympiáda snů s Agenturou PAC

Agentura PAC coby specialista na dětskou rekreaci Vám představuje další ročník letních táborů, na kterých se snažíme o nadstandardní služby ve všech směrech.

4390 Kč
Letopisy Narnie - Agentura PAC

Náš letošní letní tábor SPECIÁL Letopisy Narnie se koná v táborové základně Čimelice v Jihočeském kraji cca 25 km severně od Písku.

3890 Kč
TÁBORY AGENTURY PAC

Agentura PAC coby specialista na dětskou rekreaci představuje tábory, na kterých se snažíme o nadstandardní služby ve všech směrech od dopravy až po podrobné informace rodičům… naše webovky mluví za vše.

4390 Kč
TÁBOR AGENTURY PAC Speciál

Agentura PAC coby specialista na dětskou rekreaci představuje tábory, na kterých se snažíme o nadstandardní služby ve všech směrech od dopravy až po podrobné informace rodičům… naše webovky mluví za vše.

3890 Kč
WESTERN STORY - Agentura PAC

Agentura PAC coby specialista na dětskou rekreaci představuje další tábor, na kterém se snažíme o nadstandardní služby ve všech směrech od dopravy až po podrobné informace rodičům… naše webovky mluví za vše.

4190 Kč
ZIMNÍ TÁBORY - Agentura PAC

Zimní týdenní tábory v Krušných horách poblíž Klínovce s výukou lyžování či snowboardu za bezkonkurenční cenu (kvalitní služby zaručeny, skvělé reference).

2690 Kč
Agentura PAC - STAROVĚKÉ ŘECKO

Agentura PAC coby specialista na dětskou rekreaci představuje další tábor, na kterém se snažíme o nadstandardní služby ve všech směrech od dopravy až po podrobné informace rodičům.

3890 Kč
NEKONEČNÝ PŘÍBĚH - Agentura PAC

Agentura PAC - kvalitní ubytování, pestrá strava 6-krát denně, moderní autobusy, péče o děti od profesionálů, výjimečný a propracovaný program Prostředí a ubytování Rekreační střediska vybíráme s nadstandardním vybavením ve všech směrech.

3890 Kč
TŘI MUŠKETÝŘI - Jeden za všechny

LETNÍ TÁBORY – NADSTANDARDNÍ SLUŽBY (kvalitní ubytování, pestrá strava 6-krát denně, moderní autobusy, péče o děti od profesionálů, výjimečný a propracovaný program) Rekreační střediska vybíráme s nadstandardním vybavením ve všech směrech.

4190 Kč

Podobné organizace

...
Bezva prázdniny, z.s.
Našim cílem je organizovat dětské letní tábory, případně další setkání v průběhu roku.
...
krutón, z.s.
Krutón je nezisková organizace spojující filmové profesionály a pedagogy, kteří se přes deset let věnují filmové výchově na školách i mimo ně.
...
Lanové centrum PROUD Olomouc
Volnočasové a zábavní lanové centrum v Olomouci.