Střediska Domu dětí a mládeže Praha 10 – Domu UM jsou určena pro zajištění podílu na organizaci volného čas dětí a mládeže. Mají působnost především pro oblast Prahy 10, 15, 22 a Petrovic. Naším posláním je rozvoj zájmového vzdělávání, pomoc při účelném trávení Vašeho volného času. DDM realizuje v rámci ŠVP systém zájmového vzdělávání, tak aby zabezpečil činnost ve všech oblastech, které mu umožňuje vyhláška o zájmovém vzdělávání.

V současnosti máme 4 pracovišťě: Strašnice – Vršovice, Hostivař – Petrovice, Uhříněves – Dubeč a táborou základnu Tři Studně.

Veškerou činnost Domu UM zabezpečují naši profesionální pedagogičtí pracovníci, externí odborníci a dobrovolní spolupracovníci.

Dům dětí a mládeže, Praha 10 - Dům UM

Adresa Pod Strašnickou vinicí 23/623
Kontaktní osoba Vojtěch Tyle
Telefon +420777721743
Mail
Web www.dumum.cz

Další informace

Pod jejich vedením nabízíme pravidelnou zájmovou činnost ve více než 200 zájmových útvarech (kroužcích, oddílech, souborech s různým zaměřením činnosti) na jednotlivých pracovištích DDM Praha 10 – Domu UM ve Strašnicích, Hostivaři a Uhříněvsi. Naše zájmové útvary realizují svou činnost ale i v tělocvičnách, klubovnách, na základních školách Hostýnská, Nad Vodovodem, Hornoměcholupská, Olešská, Starodubečská, Nad přehradou, Švehlova, U Roháčových kasáren, Vachkova, Kunratice, Praha-Petrovice, Bří. Jandusů a dal.

V rámci zájmové činnosti pořádáme i výukové a vzdělávací programy a kurzy (keramika, výtvarné činnosti, základy práce s počítačem a další). Od roku 2010 navíc provozujeme na pracovištích Strašnice a Uhříněves Centra pro předškolní děti, kde zabezpečujeme dopolední program pro předškoláky pod vedením zkušených pedagogů.

Organizujeme i velké množství otevřených příležitostných akcí pro veřejnost – Dny dětí, Čarodějnice, Zahradní slavnosti, otevřené turnaje, přehlídky naší činnosti, výtvarná odpoledne a mnohé další.

Další činností DDM Praha 10 – Domu UM je pořádání a koordinace obvodních kol předmětových soutěží, ať již vyhlašovaných MŠMT či vlastních soutěží, stejně tak i organizace sportovních soutěží.

Velkou oblibu má zimní a letní táborová činnost v ČR i zahraničí a odborná specializovaná soustředění (lyžařská, vodácká, sportovní, turistická). V tomto směru organizujeme také víkendové akce a příměstské tábory, ale i akce pro rodiče s dětmi.

Celoročně proto provozujeme táborovou základnu Tři Studně na Vysočině, kde je k dispozici 32 lůžek v pevné budově a 70 lůžek v chatkách. Na této táborové základně realizujeme tábory i akce se zájmovými útvary.

V našich otevřených klubech ve Strašnicích, Uhříněvsi, Hostivaři je zázemí i pro vlastní činnost neorganizované mládeže, kde jim poskytujeme volný bezpečný prostor.

Již osvědčené místo v činnosti DDM Praha 10 – Domu UM mají i akce v rámci projektů. Ti, co znají Sport pro všechny, Sedmikrásku, Divadelní ateliér, Rozvojový projekt Wizards a další projekty, jistě tuto činnost ocení.

Chceme, aby Dům UM byl Vaším DOMEČKEM, domečkem pro Vás, děti, mládež, ale i dospělé včetně seniorů, domečkem pro příjemné trávení a zpestření volného času. Nejen pro zábavu, ale i pro poučení. Vždy však s úsměvem a dobrou náladou.


Tábory Dům dětí a mládeže, Praha 10 - Dům UM

Jarní prázdniny Krkonoše (Tábor již proběhl)  
Zaměření: Lyžařský & Snowboardový 3400 Kč
Jarní tábor na lyžích a snowboardu v jednom z nejlepších skiareálů u nás - PEC POD SNĚŽKOU A VELKÁ ÚPA. Odkaz na stránky areálu: http://www.skiresort.cz/cs/ Tábor je určen pro účastníky ve věku 8 - 15 let, kteří musí být schopni sjet samostatně sjezdovku a používat vlek! POZOR! Permanentka není v ceně tábora zahrnuta. Vzhledem k rozdílným cenám pe…
 
1. turnus od 02.03. do 08. 03. 2015, cena: 3400, kapacita: 25 dětí, přihláška ►

Podporují nás

 
Tábory u moře Špan…
Zaměření: Tábor u moře
Začátek: 15. 07. 2022
Pořadatel: CK Sindibád
12770 KčDetail
 
 
TÁBORY NA KONÍCH
Zaměření: Koňský
Začátek: 02. 07. 2022
Pořadatel: CK Sindibád
6370 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných škytavek. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kč se splatností do 240 měsíců. Rychlý a efektivní …
Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných škytavek. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kč se splatností do 240 měsíců. Rychlý a efektivní …
Na Zálesácký tábor v termínu 16.7-30.7 pořádaný v Nezabudicích okr. Rakovník hledáme 4 pomocníky (půlka zestárla a půlka se rozmnožila :) ), konkrétně…
Nabízíme k pronájmu táborovou základnu v Újezdě u Plánice (Plzeňský kraj). Kapacita 40 osob. Máme volné termíny na léto 2022. Pro bližší info o objekt…

Aktuality

Táboření 20.7.2021
Táborová sezóna běží dobře. Počty turnusů, dětí i zkontrolovaných táborů odpovídají běžnému roku. Čísla jsou o něco vyšší.
Táboření 5.6.2021
Informace o podmínkách testování na táborech se neustále mění. Ale již víme, že TÁBORY BUDOU!
Táboření 5.4.2021
V katalogu máme 970 běhů táborů, což odpovídá běžnému roku. Z toho usuzujeme, že většina pořadatelů boj s Covidem nevzdává, rovněž počítá s tím, že letní tábory budou a svoje turnusy připravují