• Adresa: Palackého 8 91101 Trenčín
  • Osoba: Ing. Petra Balúchová
  • Email: slunicko@ckslunicko.cz
  • Telefon: +421326521911
  • Web: http://www.ckslunicko.cz

CK Sluníčko

Ani se nám nechce věřit, ale je to už 18 roků, co jsme zorganizovali náš první letní tábor! Bylo to úžasné, jak všechny děti a i my, vedoucí, jsme při odjezdu domů z letního tábora v červenci roku 1996 v Staré Turé plakali. Domů se nám jet moc nechtělo! A to byl moment, který jasně stanovil naši cestu. Cestu, která není vůbec jednoduchá, ale rozhodně stojí za to. Díky ní jsme totiž poznali mnoho mladých přátel, téměř všechny nejkrásnější zákoutí Slovenska a i cizí země jsou nám známé. Zažili jsme s dětmi zážitky, o kterých bychom Vám s radostí vyprávěli hodiny a hodiny … .

Čas plyne a my jsme momentálně v pozici lídra. Je to pozice, která nás těší, je za ní totiž obrovský kus kvalitně odvedené práce. Ale nespíme na vavřínech, vždyť naše pečlivě vybírané a celoročně připravované letní tábory navštěvují každoročně tisíce dětí. Jejich spokojenost je pro nás nejdůležitější!

Dnes můžeme také konstatovat, že se nám podařilo na základně našich dlouholetých zkušeností a postřehů kreativních pedagogů nastavit model ideální školy v přírodě. Pro děti i učitelský kolektiv je to jednoduše jiný „level“. Paní učitelky, páni učitelé – přesvědčte se sami.

A co dál? Doteď nezrealizovaných nápadů a nových myšlenek máme v zásobě nepočítaně. Chceme se o ně s Vámi podělit. Tak pojďme je spolu zažít, ať to stojí za to!

Tábory

13. komnata

Mayský kalendář vypršel a proroctví 13.

4790 Kč
Pohoďák - teenage tábor

Opadaná omítka v koupelně a souseda co furt klepe na dveře, že ji see, že ti hudba řve.

5590 Kč
Sunny Games

V městečku Funny Town se něco děje.

5090 Kč
Misia Orava

Svět je konflikt.

5990 Kč
Sunny Relax

Perfektní prázdninový ráj, kde vzduch je nasycen čistou radostí a zábavou, kde se tvé představy o dokonalém létě odrážejí od vodní hladiny k tvému pokoji a jediná starost je vybrat si mezi kámošema v bazénu nebo namakanými bláznovinami.

5090 Kč
Chorvatsko Selce

Osvědčená dlouholetá základna slovenských dětí, ale i dětí s Francie, Belgie, Německa, Chorvatska se nachází na Kvarnerské riviéře, jen 505 km od Bratislavy v typickém přímořském městečku Selce.

9290 Kč
Chorvatsko Zaostrog

Překrásný výhled na exotické palmy, pinie, olivy a azurově modré moře spolu s nemilosrdně zářící koulí na obloze vám jasně připomíná, že jste ve střední Dalmácii, na samém jihu Chorvatska.

10090 Kč
Itálie - Rimini

Věčný boj – toho, co chcete, s tím, co nesmíte – bude opět probíhat na Rimini, v oblíbeném hotelu, který stojí přímo na pěší zóně a zároveň tak blízko u pláže, že blíž se to už ani nedá.

10890 Kč
Bulharsko - Slunečné pobřeží

Drobné kamínky, skály a bílý písek z Chorvatska a Itálie vyměníme za žlutý písek, mořské ježky za medúzy, azurově modré moře za Černé, připočítáme průměrně 2C, ceny vydělíme dvěma a jsme v Bulharsku na Slunečném pobřeží.

9090 Kč
Francie Saint Tropez

Azurové pobřeží, francouzsky Cte dAzur je asi nejznámější rekreační lokalitou celé Francie.

13790 Kč
London Experience

Motivační zájezd pro děti a teenagery – super pestrý program s aktivní angličtinou – zdokonalení se v jazyku – poznávání anglické kultury – výlety a exkurze do okolí.

16790 Kč
Anglie Worthing

I na toto léto jsme pro vás připravili oblíbený jazykový pobyt v krásném klidném přímořském letovisku Worthing na jihu Anglie.

30690 Kč
Bulharsko sunny beach 18+

Slunečné pobřeží je největší a nejpopulárnější letovisko v zemi, kde to opravdu žije a to hlavně v noci.

Podobné organizace

...
KIDSJOY, z.s.
Nabitý program zaměřený na výtvarnou a hudební výchovu, vědu, přírodovědu, technologii a pohybové aktivity.
...
KONDOR – skupina ČTRNÁCTKA o.s.
Skupinu tvoří 8 jedinečných dětských oddílů a 2 oddíly pro dospívající a dospělé.
...
Bezva prázdniny, z.s.
Našim cílem je organizovat dětské letní tábory, případně další setkání v průběhu roku.