Letní tábor Ledňáček již pořádáme přes více než 20 let. Je určený pro děti od 7 do 15 let, které jsou rozděleny do čtyř věkově smíšených oddílů, které mají na starosti 2 nebo 3 vedoucí. Během tábora se oddíly snaží nasbírat co nejvíce bodů v rámci celotáborové hry, která je vždycky na nějaké téma. Stanový tábor se staví každý rok na stejném místě a to na louce u Staré Huti u Dobříše.

Pionýr,z.s.-241. pionýrská skupina ledňáček

Adresa Řehořova 936/35
Kontaktní osoba Klára Petráňová
Mail 732283860
Web https://www.lt-lednacek.cz

Další informace

Proč má vaše dítě jet právě s námi?

Jsme malý tábor o kapacitě maximálně 56 dětí. Při tomto počtu připadají na každý oddíl (vždy jsou tvořeny 4 oddíly) hned 3 vedoucí. Je tedy zajištěno, že se Vašemu dítěti bude stále někdo věnovat.

Všichni naši vedoucí a praktikanti jsou řádně vyškoleni a mají splněné zkoušky Vedoucí dětského kolektivu. Tyto zkoušky pořádá organizace Pionýr.

Máme dlouholetou tradici. Tábor začínal převážně jako rodinná záležitost, kdy se v podstatě všechny děti navzájem znaly. Teď se každý rok děti vracejí na tábor stejně tak jako tomu bylo na začátku.

Další výhodou zejména pro Pražáky je lokalizace tábora poblíž Staré Huti u Dobříše (viz mapa na konci stránky). Budete tedy vědět, že v případě potřeby máte Vaše dítě stále na dosah.

Každý druhý rok pořádáme návštěvní den, kdy se mohou rodiče přijet podívat na své ratolesti a prohlédnout si tábor.

Aktivně používáme facebookové stránky, kde se během tábora denně objevují fotky, takže své dítě můžete sledovat skoro online a dále pak i během roku informujeme novinkách. Také se můžete kouknout na naše videa na youtube.com a již zmíněnou galerii fotek.

Čím se náš tábor liší od ostatních?

Provozujeme věkově smíšené oddíly. Ve většině táborů jsou děti rozděleny do oddílů dle věku. U nás se snažíme vytvořit oddíly tak, aby se malé a nezkušené děti od těch větších co nejvíce naučily. Příležitostí při hrách a jiných společných aktivitách je k tomu dost. V rámci oddílu i mimo něj si tak vzájemně pomáhají, což jde k užitku nejen těm malým, ale i těm větším.

Náš tábor rok co rok roste téměř z ničeho na zelené louce. Nemáme tedy žádné zděné stálé zázemí – veškeré vybavení je vždy znovu postaveno včetně jídelny, sprch a WC. Děti jsou tak více zapojeny do chodu celého tábora. Tu je třeba přistavět si do stanu poličku, tu se jde do lesa na dříví (obstarání suchých stromů je vděčná zábava především pro starší ročníky) nebo je třeba udělat jiné táborové práce.

Vše se samozřejmě děje dobrovolně a za dohledu dospělého proškoleného vedoucího. Děti si tak nejen užijí spousty her a jiných radovánek, ale zároveň mohou získat i další cenné zkušenosti.

Pionýr,z.s.-241. pionýrská skupina ledňáček na facebooku

https://www.facebook.com/LetniTaborLednacek/  


Tábory Pionýr,z.s.-241. pionýrská skupina ledňáček

Letní tábor Ledňáček - Návrat do budoucnosti (Tábor již proběhl)  
Zaměření: Pobyt v přírodě 3900 Kč
Naše skupina se již mnoho let zabývá pořádáním letních táborů pro děti ve věku od 7 do 15 let včetně. To, že naši práci děláme dobře a s nadšením dokazuje fakt, že mnoho praktikantů a vedoucích se rekrutuje právě z řad bývalých dětských táborníků. Tábor je organizován vždy od prvního dne (příjezd dětí a ubytování) a jeho celková délka bývá promě…
 
1. turnus od 03.07. do 18. 07. 2018, cena: 3900, kapacita: 56 dětí, přihláška ►

Podporují nás

 
SCOOBY-DOO TÁBOR
Zaměření: S celotáborovo…
Začátek: 16. 07. 2022
Pořadatel: Marcela Jelínk…
4290 KčDetail
 
 
LYŽAŘSKÝ TÁBOR – Š…
Zaměření: Jarní tábor
Začátek: 06. 03. 2022
Pořadatel: CK Sindibád
5970 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných škytavek. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kč se splatností do 240 měsíců. Rychlý a efektivní …
Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných škytavek. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kč se splatností do 240 měsíců. Rychlý a efektivní …
Na Zálesácký tábor v termínu 16.7-30.7 pořádaný v Nezabudicích okr. Rakovník hledáme 4 pomocníky (půlka zestárla a půlka se rozmnožila :) ), konkrétně…
Nabízíme k pronájmu táborovou základnu v Újezdě u Plánice (Plzeňský kraj). Kapacita 40 osob. Máme volné termíny na léto 2022. Pro bližší info o objekt…

Aktuality

Táboření 20.7.2021
Táborová sezóna běží dobře. Počty turnusů, dětí i zkontrolovaných táborů odpovídají běžnému roku. Čísla jsou o něco vyšší.
Táboření 5.6.2021
Informace o podmínkách testování na táborech se neustále mění. Ale již víme, že TÁBORY BUDOU!
Táboření 5.4.2021
V katalogu máme 970 běhů táborů, což odpovídá běžnému roku. Z toho usuzujeme, že většina pořadatelů boj s Covidem nevzdává, rovněž počítá s tím, že letní tábory budou a svoje turnusy připravují