• Osoba: Ing. Antonín Krejčík
  • Email: spb@spolek.eu
  • Web: www.spolek.eu

Spolek přátel Bezdružic

Spolek přátel Bezdružic je dobrovolným nepolitickým občanským sdružením, které si klade za cíl organizovat volnočasové aktivity pro děti a mládež do 18-ti let. Za tímto účelem sdružení pravidelně pořádá letní dětské tábory, zimní lyžařské výcviky, cyklo tábory a jiné výlety.Hlavní akcí sdružení jsou tradiční 3-týdenní letní stanové tábory nedaleko obce Bezdružice na Plzeňsku, kterým se mimo jiné snažíme přispívat k poznávání západních Čech a ochraně přírodních a kulturních hodnot v okolí.

Tábory

Se Spolkem na lyže a prkno

Spolek přátel Bezdružic je dobrovolným občanským sdružením, které organizuje volnočasové aktivity pro děti a mládež.

3870 Kč
SpB Letní tábor U Koupaliště

Táborový den je celý naplněn organizovanou činností s důrazem na celotáborovou hru, ve které se nese atmosféra celého tábora.

4280 Kč
SpB Letní tábor U Koupaliště

Tábor se nachází nedaleko Bezdružic, které leží v západních Čechách 4 km od Konstantinových Lázních.

3980 Kč
Letní tábor SpB U Koupaliště

Tábor pro děti 7-15 let, spaní v podsadových stanech, tábor je umístěn nedaleko koupaliště, celotáborová hra a spousta jiných her a zábavy, zkušení vedoucí, strava pětkrát denně, zdravotník, 2x slavnostní oheň,tábor pořádán již 26 let.

3980 Kč

Podobné organizace

...
DĚTSKÝ SLAVÍK z.s.
Od roku 1993 Letní Herecká Škola připravuje děti pro film, TV, reklamu, dabing, koncerty, divadlo, muzikál a živé zábavné pořady.
...
Aktivně životem o.p.s.
Organizace se zabývá vzděláváním, nabídkou volnočasových aktivit (tábory, kroužky, soutěže, výstavy) a realizací projektů pro osoby znevýhodněné na trhu práce.
...
Ing. Marek Hanuš
Agentura HAUL - jsme společnost s více než 31letou tradicí, specializujeme se na pořádání škol v přírodě, dětských táborů, provoz rekreačních středisek a zajišťování akcí pro děti a mládež všeho druhu - adaptační pobyty, party akce a spousty dalších.