• Adresa: Gabrielka
  • Osoba: Antonín Hubený
  • Email: info@taborkalich.cz
  • Telefon: 602583747
  • Web: www.taborkalich.cz

Letní tábor Kalich

Pořádáme tábory už přes 20 let. Tradiční první dvoutýdenní běh a nebo teď nově běh s němčinou, kde jsou děti zapojeny do běhu s německými dětmi a mají možnost se učit němčinu s rodilými vrstevníky. Už několik let provozujeme i běh s názvem arteterapie. Samozřejmostí jsou školní výlety a různé rodinné pobyty a nebo pobyty pro veřejnost, sportovní kluby a různé skupiny.

Tábory

Letní tábor Kalich - Rekreační tábor

Lenčin běh Typ tábora: Klasický, rekreační s celotáborovou hrou - Překvapení Hlavní vedoucí: Lenka Ptáčková Popis běhu: S ohledem na fakt celoročního přetěžování dětí, přeorganizovaností a přemedializovaností bych ráda nabídla dětem klidný program klasického tábora založeného na letní prázdninové rekreaci, ke které patří: výlety, koupání, les, hry a sport.

7600 Kč
Letní tábor Kalich - Rekreačně sportovní tábor

Jurův běh Typ tábora: Sportovně rekreační s celotáborovou hrou Hlavní vedoucí David Žofka Telefonní číslo: +420 722 367 893 Popis běhu: Celotáborová hra 2024: Harry Potter a tajemný Kalich I toto léto zůstáváme věrni našim osvědčeným oddílovým i celotáborovým aktivitám.

7600 Kč
Letní tábor Kalich - Klasický tábor

Tondův běh Typ tábora: Klasický bez celotáborové hry Hlavní vedoucí: Lenka Ptáčková Telefonní číslo: +420 607 221 217 ​.

7600 Kč

Podobné organizace

...
CK Topinka
Cestovní kancelář Topinka, s.
...
Hvězdárna Františka Krejčího
Organizace provozuje Hvězdárnu Františka Krejčího v Karlových Varech.
...
Tábory Fortescue z.s.
Od roku 2014 organizujeme zážitkové fantasy tábory pro všechny věkové kategorie.