• Adresa: Křišťanova 1049/15, Ostrava - Přívoz, 702 00
  • Osoba: Mgr. Petr Mika
  • Email: bvu@bvu.cz
  • Telefon: 596 134 723
  • Web: www.bvu.cz

BVÚ - Centrum pro volný čas z.s.

BVÚ je jedna z nejstarších organizací svého druhu u nás. Díky našemu zakladateli Karlu Líbovi sahají její kořeny již před druhou světovou válku. Za dobu své existence prošly touto organizací tisíce mladých lidí a mnozí z nich udržují vazby různou formou dodnes. V roce 2019 si BVÚ připomnělo 95. výročí narození jeho zakladatele Karla Líby a letos v roce 2020 si BVÚ připomíná 75 let nepřetržité činnosti. Její hlavní náplní je smysluplné využití volného času a pomoc zejména mládeži bez rozdílu sociálního postavení. Kromě aktivit a projektů pro mládež se věnujeme také ostatním cílovým skupinám obyvatelstva (handicapovaní, senioři, ženy po mateřské dovolené apod.). V rámci činnosti pořádá BVÚ o téměř všech víkendech a prázdninách aktivity jako výpravy pod stan, na kolo, lyže nebo naši základnu, podzimní, jarní, letní čí příměstské tábory, ale také celou řadu dalších aktivit jako lyžařské expedice do Alp, jachtařské expedice po Jaderském moři, divadelní činnost, hokej, florball, fotbal, volejbal atd.

V rámci našeho Centra působí také středisko RODINA zaměřené na aktivity, kterých se může zúčastnit více členů rodiny napříč generacemi.

Tábory

Letní stanový tábor BVÚ 2020

BVÚ je jedna z nejstarších organizací svého druhu u nás.

4300 Kč
Letní tábor BVÚ 2019

BVÚ je jedním z nejstarších oddílů svého druhu v ČR.

4000 Kč
BVÚ - Podzimní tábor 2018

Jako každý rok, i letos, naše organizace s více než 70 letou tradicí, BVÚ - Centrum pro volný čas, pořádá podzimní tábor, v oderských Vrších poblíž Fulneku.

800 Kč
Letní tábor BVÚ 2016

BVÚ je jedním z největších a nejstarších chlapeckých oddílů svého druhu v ČR.

4500 Kč
Letní tábor TOM BVÚ

TOM BVÚ je jedním z největších a nejstarších chlapeckých oddílů svého druhu v ČR.

4400 Kč
Letní tábor TOM BVÚ

Třítýdenní tábor s bohatým programem + týdenní putovní tábor, kde vyrazíme do nějaké zajímavé lokality v ČR popřípadě v zahraničí a kde navštívíme památky a jiné zajímavosti.

4300 Kč

Podobné organizace

...
Spolek přátel airsoftu
Náš Spolek Přátel Airsoftu (S.
...
Family of move, z.s.
Pořádáme workshopy, kroužky, vystoupení a hlavně letní i příměstské tábory se zaměřením na PARKOUR.
...
Bc. Lukáš Petržela, English Education
Angličtina s rodilým mluvčím, pololetní kurzy, kroužky AJ na ZŠ a v mateřských školách, příprava k maturitě, intenzivní letní kurzy, příměstské tábory s AJ, překladatelská činnost, firemní výuka, privátní lekce, doučování AJ (český lektor) ZŠ, SŠ, VŠ Specializujeme se na výuku dětí a teenagerů (od 3 do 19 let) i dospělých (od 20 let neomezeně).