• Adresa: Štítného 285/29, 130 00 Praha 3
  • Osoba: Alena Košařová
  • Email: vedeni@kaclehy.cz
  • Telefon: 732 386 584
  • Web: www.kaclehy.cz

oddíl Kačleháci, 78. PS Skalka

//Oddíl Kačleháci// je jedním ze čtyř samostatných oddílů 78. PS Skalka. Letní tábor pro děti pořádáme nepřetržitě od roku 1973. Naše domovská základna se nachází poblíž Jindřichova Hradce na hrázi Kačležského rybníka, 3 km od vesnice Kačlehy v blízkosti rakouských hranic. Jedná se o tábor stanový (stany s dřevěnými podsadami a plnými podlážkami). Každý stan je opatřen dvěma lůžky s molitanovou matrací. Vaříme v dřevěném srubu na běžných kamnech a ve dvou kotlích. Vodu odebíráme ze studně, každoročně prověřované Krajskou hygienickou stanicí. Součástí srubu je i sušárna a koupelna, kde se děti dle potřeby koupou ve vaničkách s teplou vodou. Tábor je vybaven suchými záchody. 78. PS Skalka je sdružení dětí a dospělých lidí, kteří se společně ve svém volném čase baví, schází se v klubovně a pořádají nejrůznější akce: výlety a výpravy, ale hlavně //letní tábory//. Většina akcí je otevřena dětem z široké veřejnosti.

Tábory

Tábor Pětník 2023-Lovci z Prérií

Vážení rodiče, je tu 16.

4990 Kč
Letní tábor Kačlehy

Nepřetržitě od roku 1973 pořádá naše 78.

3900 Kč
Letní tábor Pětník 2018

Tak jako každý rok, i letos je tu tábor oddílu Pětník, již 12.

3390 Kč
Ztracený ostrov pokladů - Tábor Pětník

Jsme parta lidí, kteří mají rádi přírodu, práci s dětmi a táborové hry.

3190 Kč

Podobné organizace

...
Dětská agentura
Kolektiv Dětské agentury organizuje pro děti a mládež zábavné akce a programy.
...
Bc. Lukáš Petržela, English Education
Angličtina s rodilým mluvčím, pololetní kurzy, kroužky AJ na ZŠ a v mateřských školách, příprava k maturitě, intenzivní letní kurzy, příměstské tábory s AJ, překladatelská činnost, firemní výuka, privátní lekce, doučování AJ (český lektor) ZŠ, SŠ, VŠ Specializujeme se na výuku dětí a teenagerů (od 3 do 19 let) i dospělých (od 20 let neomezeně).
...
Kazimírka
Neziskové sdružení Kazimírka je tu pro všechny děti a mládež od 5 do 15 let z celé České republiky, kteří chtějí svůj volný čas trávit zábavně a zajímavě.