• Adresa: Na Horečkách 239, 74764 Budišovice
  • Osoba: Ing. Kateřina Lupinská
  • Email: info@mandragora.camp
  • Telefon: 737 283 870
  • Web: https://www.mandragora.camp/

Mandragora z.s.

Dětské tábory pořádáme už více než 20 let. Na našich campech se zaměřujeme na všestranný rozvoj dětí, posilujeme individuání dovednosti i týmovou spolupráci. Jsme v maximálním kontaktu s přírodou, soutěžíme v lesích, koupeme se v řece a někdy dokonce spíme i pod širákem. Mandragora CAMPY jsou doslova nabité zážitky

Posláním Mandragory je pořádat kouzelné tábory pro děti. Naše CAMPY podněcují přirozenou dětskou zvídavost a soutěživost a přispívají ke zdravému vývoji sebevědomých jedinců. Na táboře se učíme spoustu nových věci, zdokonalujeme své dovednosti a někdy dokonce překonáváme sebe sama... Smějeme se, bavíme se, navazujeme nová přátelství v reálném světě... Na našich táborech děti rostou, a to jako opravdové Mandragory.

Tábory

Letní CAMP - Avengers

Vážení rodiče, milé děti, na letní prázdniny 2023 pro vás připravujeme 14denní letní CAMP s celotáborovou hrou AVENGERS.

6980 Kč
Letní CAMP – Jurský Svět

Vážení rodiče, milé děti, na letní prázdniny 2023 pro vás připravujeme týdenní letní CAMP s celotáborovou hrou Jurský svět.

4980 Kč

Podobné organizace

...
T.J. Sokol Uh. Hradiště - LEDET
pořádání letních táborů .
...
Divadelní a filmova společnost Z
Naše tábory, kurzy, workshopy jsou určené široké veřejnosti především studentům a dospělým v oblasti divadelní a filmové tvorby.
...
Koně v Trní
Co na Vás čeká.