• Adresa: Skupova 2578/4, 301 00 Plzeň
  • Osoba: Iva Pešírová
  • Email: rytirkrusnik@gmail.com
  • Telefon: 722 212 881
  • Web: avva.cz

AVVA, z. ú.

Organizace Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z. ú. (dále jen AVVA) vznikla transformací ze Spolku Rytíře Krušníka (dále jen SRK) v roce 2018. SRK vznikl začátkem roku 2013 původně jako občanské sdružení „Rytíř Krušník“. Jeho členové, kteří se rozhodli spojit pod hlavičkou sdružení, patří mezi zkušené výchovné pracovníky s mnoha lety pedagogické a zejména tábornické praxe a pracovníky z oblasti bezpečnostně právní problematiky.

Hlavním zájmem AVVA je celoroční práce s dětmi a mládeží, která je zaměřená na organizování volnočasových aktivit s cílem přivést děti a mládež do přírody, vést je ke sportovním a branným aktivitám, probudit jejich zájem o záchranářství, historii a být její aktivní součástí a to vše v úmyslu pomoci jim při budování lepších sociálních vztahů.

AVVA pořádá letní i zimní pobytové tábory pro děti a příměstské tábory pod značkou „Pinokijo“

Dále se věnujeme vzdělávání zejména táborových pracovníků a pořádáme také semináře a kurzy sebeobrany. Více o našich aktivitách se dočtete zde na našich webových stránkách www.avva.cz.

AVVA má sídlo v Plzni na adrese Skupova 2981/4a, PSČ 301 00. AVVA je vedena pod sp. zn. U 138 u Krajského soudu v Plzni.

Od roku 2013 je AVVA členem Plzeňské krajské rady dětí a mládeže z.s.

Tábory

Letní tábor PINOKIJO 2017

Pojeďte s námi již na 5.

4600 Kč
Jarní příměstský tábor v Plzni

I o jarních prázdninách mohou vaše děti zažít spoustu legrace a najít si nové kamarády na příměstském táboře v Centru volného času Skupovka, v Plzni na Borech.

1300 Kč
Zimní tábor PINOKIJO

Nově také možný pobyt rodičů se svým dítětem.

4500 Kč
Letní tábor PINOKIJO 2014

KDY: 20 .

4400 Kč

Podobné organizace

...
DĚTSKÝ SLAVÍK z.s.
Od roku 1993 Letní Herecká Škola připravuje děti pro film, TV, reklamu, dabing, koncerty, divadlo, muzikál a živé zábavné pořady.
...
Spolek přátel airsoftu
Náš Spolek Přátel Airsoftu (S.
...
KIDSJOY, z.s.
Nabitý program zaměřený na výtvarnou a hudební výchovu, vědu, přírodovědu, technologii a pohybové aktivity.