Teenager SOLARIS (Chorvatsko)

      Katalog táborů » Teenager SOLARIS (Chorvatsko)   VYHLEDAT JINÝ TÁBOR


Hlavní zaměření: Zahraniční tábor
Tábory Mamut
Adresa: Chrastice 100, Staré Město
Osoba: Adam Vančík
Email: prihlasky@taborymamut.cz
Telefon: +420 604 330 100
Web: www.TABORYMAMUT.cz
Lokalita: jinde mimo ČR, zahraničí kraj
Doprava: Autobusem
Doporučený věk: 14 – 18 let
Místo konání: Beach Resort SOLARIS , Šibeník, Chorvatsko

Teenager SOLARIS (Chorvatsko)

Čas zábavy starších teenagerů začíná. Moře a slunce v nejlepším plážovém resortu v Chorvatsku. Část dne společný program (beach volejbal, vodní sporty v moři, večerní diskotéky v pirátské lodi a další společné aktivity). Druhou část dne mohou teenageři strávit podle sebe návštěvou cukráren, opalováním, procházkami po nekonečných promenádách nebo kolem přístavního mola. Ubytování v nových mobilních domech po 5 teenagerech s klimatizací, kuchyňkou a venkovní verandou.

O táboru v bodech:

 • Tábor je určený pro starší a samostatné teenagery.
 • Nejlepší plážový resort v Chorvatsku.
 • Ubytování v nových mobilních domech s klimatizací a zastřešenou terasou.
 • Krásné pláže, bazény a spousta zábavy.
 • Výlet do Šibeníku za památkami UNESCO.
 • Společný i individuální program.
 • 50m od moře.
 • Skvělé večerní diskotéky například v pirátské lodi.
 • Večerní grilování.
 • Výlet na pevnost bránící průplav do Šibeníku na kterou se dá dojít pouze chodníkem v moři – super zážitek.
 • Možnost přikoupit další výlety na lodi.

Beach Resort SOLARIS :

se nachází 6 km od významného kulturního a turistického centra s bohatou historií – města Šibenik. Kemp je součástí vyhlášeného a často vyhledávaného střediska SOLARIS Resort. Oblast nabízí nevšední atrakce a služby nejen pro děti, které předčí veškerá očekávání. Jedná se o nejlépe vybavené středisko na Jadranu. Naleznete zde novou soustavu bazénů s barem přímo na pláži, maketu námořní lodi, skanzen, stylové restaurace a bary. Moderní středisko nabízející sportovně-relaxační zónu s aquaparky, wellness a animačními objekty. V sezoně 2013 nově otevřen největší aquapark v celém regionu. Aktivity: půjčovna jízdních kol, dětské hřiště, basketbalové a volejbalové hřiště, hřiště na malou kopanou, stolní tenis, bowling, nový komplex bazénů s vodním barem, wellness centrum a fitness centrum, trampolíny a další atrakce pro děti, stylový Afro-bar s 17m pirátskou plachetnicí, pirátský golf, dětský dřevěný hrad, výletní loď Galija, kamennou vesničku s vodním mlýnem a vlastní pekárnou, aj. Pláže: jsou převážně oblázkové, místy s písečnými lagunami, eventuálně betonová plata. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Podél celého střediska Solaris vede nová pěší promenáda s parkovou úpravou a jezdí zde turistický vláček. Celková délka pláže je 4 km.

Příplatkové programy:

Výlet lodí: informace i cena budou přidány v brzké době.

Ubytování:

V nových mobilních domech s klimatizací a zastřešenou terasou. Vždy po 5 – 6 osobách. V každém mobilním domu je kuchyňka s obývacím pokojem a dvě ložnice (nutné si vzít sebou vlastní povlečení). Dále vlastní sociální zázemí s teplou vodou, umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Kuchyňská linka je vybavena základními potřebami pro vaření – lednice s mrazákem, vařič, kuchyňský dřez, potřeby pro vaření (hrnce, pánvička, příbory, otvíráky). Není nutné brát sebou vlastní nádobý! V resortu je free Wi-Fi síť.

Strava:

Plná penze: snídaně formou košíků, kterou dostanou teenageři na terasu (pečivo + marmelády, uzeniny, sýry, atp.). Obědy polévka s odpolední svačinkou (pečivem, oplatkem, jogurtem, atp.). Polévky si vaří děti sami ve svém mobilním domečku pod dozorem našeho kuchaře. Večeře jsou společné většinou ve formě grilování, zeleninových salátů, guláše, atp. Připravuje náš kuchař.

Těšte se na nejlepší tábor u moře u nás v tom nejlepším středisku v Chorvatsku!

Strava -
Ubytování -
Program -
Vedoucí -
Adekvátní cena -

0%
Ohodnotit tábor
 

    Termín Kapacita Cena Cena/den  
  22. 08. - 31. 08. 2014(9 dní) 2 volných míst 6590 732 PŘIHLÁŠKA ►

V nových mobilních domech s klimatizací a zastřešenou terasou. Vždy po 5 – 6 osobách.Program tábora

Program: jednoduše moře, slunce a pohoda :-) Část dne bude tvořit vždy společný program – beach volejbal, hry v moři, plavání, stolní hry, večerní diskotéky v klubech po pláži, výlety, … Část dne budou moci teenageři strávit po svém v resortu návštěvou cukráren, atrakcí, opalováním a dalšími aktivitami, kterých je ve středisku desítky od minigolfu až po aquapark. Během pobytu si uděláme výlet do Šibeníku na nákupy suvenírů a prohlídkou v UNESCO zapsaného historického centra. Dalším půl denním výletem pak bude na pevnost bránící průplav do zátoky města, kde se dá dojít pouze chodníkem v moři. Samozřejmostí jsou i další možné příplatkové výlety lodí.

Doprava na tábor

Nástupní místa Solaris: Ostrava, Hranice na Moravě, Olomouc, Brno Po trase autobusu je možné přidat i další nástupní místa. Záleží na individuální domluvě. V případě většího počtu účastníků z jiných měst je možné individuálně zařídit svozové míst. Svoz Ostrava a Hranice na Moravě je realizován vlakem RegioJet do Olomouce a odtud pak autobusem. Za svoz vlakem se nic nepřiplácí. Platí se pouze autobusová doprava.

Video z tábora

Poloha tábora

Beach Resort SOLARIS , Šibeník, Chorvatsko GPS 43.694896697998 15.882458686829

Další podrobnosti

Další zaměření tábora
Adrenalinový Turistika Zážitkový
Sportovní Tábor u moře 
Taneční Zahraniční tábor 
Ubytování na táboře
Bungalowy  
Zdravotní omezení
S bezlepkovou dietou  
Doprava na tábor
Autobusem  

Diskuze k táboru

Pokud se chcete na něco zeptat nebo prostě jen připsat poznámku, neváhejte!


Tábory Mamut, 22030, Šibenik, Chorvatsko, jinde mimo ČR, zahraničí kraj , Czech Republic Telefon +420 604 330 100. GPS 43.694896697998, 15.882458686829 https://photo.taboreni.cz/226/129686/uvod.jpg

je v termínu od do . Adresa je 22030, Šibenik, Chorvatsko
Cena tohoto turnusu je 6590 Kč, přihláška je platná do . Kapacita tábora je 40 dětí.

Podobné tábory

Podporují nás

 
VÝTVARNÝ TÁBOR HEJ…
Zaměření: Výtvarné
Začátek: 07. 08. 2021
Pořadatel: CK Sindibád
4680 KčDetail
 
 
TÁBORY NA KONÍCH
Zaměření: Koňský
Začátek: 03. 07. 2021
Pořadatel: CK Sindibád
5980 KčDetail
 
Další Tábory

Táborová inzerce

Ahoj Na táboře 1. - 8. 8. máme narváno :-D a pro 2 oddíly 10 táborníků HLEDÁME TÝDENNÍ VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO. Plnoletí akční vedoucí, pošlete nám životop…
Ahoj, hledáme zdravotníci na letní tábor. Tábor probíhá prvních 14 dní v srpnu. Jsme základna na kraji lesa v jižních Čechách na Vodňansku. Hledáme ně…
Dobrý den, jsme dvě spolehlivé, dochvilné a milé dívky. Právě jsme dochodily základní školu. Sháníme brigádu na léto na pozici instruktora/praktikant…
Ahoj, je mi skoro 17 let a hledám tábor (nejlépe koňský), který by mě a moji stejně starou kamarádku zaměstnal jako výpomoc na táboře. Mám 6tiletou zk…
Další inzerce

Aktuality

Táboření 27.9.2020 17:00
Taboreni.cz je nově hezky upravené pro mobilní telefony (responzivní).
Táboření 25.9.2020 9:28
Registrace na Táboření je opět zprovozněna. Vypnuta byla kvůli podvodným registracím. Vše také již běží na SSL, tedy jsme konečně bezpeční :-)
KVH COMBAT PRAHA 27.10.2019 11:48
Tábor pořádají hasiči.Budete jíst z ešusu,spát ve stanu,hlídat tábor,koupat se v řece,mít službu u kuchyně,zdolávat překážkovou dráhu,plížit se,střílet,naučíte se zacházet se zbraní,první pomoc,jak přivolat hasiče,záchranku i policii a jak sami pomoci.Poznáte požární sport,TFA a požární útok.
Kateřina Havlásková 27.5.2019 17:16
Přidejte se k našemu putování, čas je do 31.5. https://www.panikaterina.cz/letni-pobyt/
Kateřina Havlásková 24.5.2019 15:59
Zažijte něco, co tu ještě nebylo. Náš tábor sice ještě čeká na schválení, ale bližší informace najdete na webu viz níže a přihlásit se je potřeba do 31.5. 2019. Počet míst je omezen. Těšíme se na Vás.
Miroslav Charvát 5.3.2019 10:48
K našemu táboru http://www.taboreni.cz/tabor/4044/S-Mirou-na-kole.html i webové stránky. Nyní nás najdete i tam. (Zde čekáme na schválení)
Miroslav Charvát 19.2.2019 13:44
Máme akci- pro první tři účastníky, kteří zaplatí zálohu na cyklo-tábor S Mírou na Kole (cyklotabor.7x.cz) dostane slevu na diplatek 500kč. Platí pro každý turnus, tedy pro celkem 6 dětí.
Miroslav Charvát 18.2.2019 10:15
Pomalu se nám začíná plnit náš cyklo-turistický tábor. Kdo si chce zajistit ještě své místo, pospěšte si... Prázdniny se kvapem blíží..
CentrumDeti.cz 23.1.2019 00:38
Záchranářský tábor je už beznadějně naplněn, na dalších zbývají poslední místa.
Veselý Příměšťák 20.6.2018 09:21
Tanečky v Praze! Přihlaste dítka na taneční tábor. Ještě nám pár tanečnic a tanečníků schází! :)
Volný čas dětí, z.s. 8.6.2018 12:27
Uvolnilo se nám jedno volné místo na našem Supertáboře pro superhrdiny! Kdo marně hledá volné místo pro své dítě, podívejte se zde: http://včd.eu/supertabor. :)
Veselý Příměšťák 11.5.2018 13:27
Nemohli jsme nezavítat na 24. knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha, když tam vystavuje naše milá Raketa svoji tvorbu. Její otec, Joachim Dvorak, věnuje všem dětem na turnusech Veselý Příměšťák 2018, úžasnou knihu Doktor Racek -- Cesta kolem světa za 31 písmen.