Dětský sportovní tábor všestrann |
Katalog táborů » Dětský sportovní tábor všestrann | VYHLEDAT JINÝ TÁBOR |
Hlavní zaměření: Adrenalinový |
|
||||||||||||
Lokalita: Písek, Jihočeský kraj | |||||||||||||
Doprava: Auty, Vlastní doprava | |||||||||||||
Doporučený věk: 6 – 14 let | |||||||||||||
Místo konání: PARK HOTEL MOZOLOV |
Dětský sportovní tábor všestrann
DĚTSKÝ TÁBOR VŠESTRANNOSTI BALKAP-MOZOLOV 2018
Vážení rodiče a sportovní přátelé.
Sportovní Klub a volnočasové centrum dětí SK BALKAP z.s. pořádá pro děti sportovní kemp (tábor) BALKAP – MOZOLOV, který se koná ve dnech 22 – 26.08.2018 v areálu Parkhotelu Mozolov.
Přihlášky:
Více zde: https://www.balkapcup.eu/…y-2003-2010/
Kontakt. osoba: Luděk Ballon
Telefon: 777708034
E-mail: ballon.balkap@gmail.com
|
☆☆☆☆☆ 0% Ohodnotit tábor |
Termín | Kapacita | Cena | Cena/den | ||
---|---|---|---|---|---|
22. 08. - 26. 08. 2018(4 dní) | 4 volných míst | 2790 Kč | 698 Kč | PŘIHLÁŠKA ► | |
čtvrtý ročník |
Program tábora
SPORTOVNĚ DOVEDNOSTNÍ PRŮPRAVA Kemp (tábor) BALKAP – MOZOLOV je rovněž vhodný i pro váš sportovní klub, jako náhrada za soustředění pro dětí (pokud vlastní nepořádáte) před podzimní sezónou. Děti zde pod odborným vedením fotbalových trenérů s licencí, získají dostatečnou sportovní i dovednostní prřpravu vč. tématické průpravy, kterou budou moci plně využít ve svých mateřských klubech.
PŘÁTELSKÁ FOTBALOVÁ A FLORBALOVÁ UTKÁNÍ A VE VYBIJENÉ S OSTATNÍMI KLUBY Díky souběhu soustředění ostatních fotbalových klubů, děti Kempu (táboru) BALKAP – MOZOLOV mají možnost odehrát i přátelská fotbalová utkání a dále i utkání ve vybíjené s děvčaty z klubu sportovního aerobiku.
SPORTOVNÍ – DOVEDNOSTNÍ A V
Doprava na tábor
Předání i odvoz po vlastní ose
Poloha tábora
PARK HOTEL MOZOLOV GPS 49.506748199463 14.452802658081
Další podrobnosti
Další zaměření tábora | ||
---|---|---|
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | |
![]() | ![]() |
Ubytování na táboře | ||
---|---|---|
![]() |
Zdravotní omezení | ||
---|---|---|
![]() | ![]() |
Doprava na tábor | ||
---|---|---|
![]() | ![]() |
Diskuze k táboru
Pokud se chcete na něco zeptat nebo prostě jen připsat poznámku, neváhejte!
Podobné tábory
Podporují nás
|
|
Táborová inzerce
Aktuality
Taboreni.cz je nově hezky upravené pro mobilní telefony (responzivní).
Registrace na Táboření je opět zprovozněna. Vypnuta byla kvůli podvodným registracím. Vše také již běží na SSL, tedy jsme konečně bezpeční :-)
Tábor pořádají hasiči.Budete jíst z ešusu,spát ve stanu,hlídat tábor,koupat se v řece,mít službu u kuchyně,zdolávat překážkovou dráhu,plížit se,střílet,naučíte se zacházet se zbraní,první pomoc,jak přivolat hasiče,záchranku i policii a jak sami pomoci.Poznáte požární sport,TFA a požární útok.

Přidejte se k našemu putování, čas je do 31.5. https://www.panikaterina.cz/letni-pobyt/

Zažijte něco, co tu ještě nebylo. Náš tábor sice ještě čeká na schválení, ale bližší informace najdete na webu viz níže a přihlásit se je potřeba do 31.5. 2019. Počet míst je omezen. Těšíme se na Vás.

K našemu táboru http://www.taboreni.cz/tabor/4044/S-Mirou-na-kole.html i webové stránky. Nyní nás najdete i tam. (Zde čekáme na schválení)

Máme akci- pro první tři účastníky, kteří zaplatí zálohu na cyklo-tábor S Mírou na Kole (cyklotabor.7x.cz) dostane slevu na diplatek 500kč. Platí pro každý turnus, tedy pro celkem 6 dětí.

Pomalu se nám začíná plnit náš cyklo-turistický tábor. Kdo si chce zajistit ještě své místo, pospěšte si... Prázdniny se kvapem blíží..

Záchranářský tábor je už beznadějně naplněn, na dalších zbývají poslední místa.

Tanečky v Praze! Přihlaste dítka na taneční tábor. Ještě nám pár tanečnic a tanečníků schází! :)

Uvolnilo se nám jedno volné místo na našem Supertáboře pro superhrdiny! Kdo marně hledá volné místo pro své dítě, podívejte se zde: http://včd.eu/supertabor. :)

Nemohli jsme nezavítat na 24. knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha, když tam vystavuje naše milá Raketa svoji tvorbu. Její otec, Joachim Dvorak, věnuje všem dětem na turnusech Veselý Příměšťák 2018, úžasnou knihu Doktor Racek -- Cesta kolem světa za 31 písmen.
