• Osoba: Irena Koberová
  • Email: irena.koberova@sindibad.cz
  • Telefon: 777883434
  • Web: www.sindibad.cz/tabory-pro-teenagery/
Tábor u moře

Tábory u moře Španělsko

  • Lokalita: jinde mimo ČR, zahraničí kraj
  • Doporučený věk: 13-18
  • Místo konání: Španělsko, Oropesa del Mar

Ubytování (150 m od pláže): Apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji (1-2 dvoulůžkové ložnice + dvoulůžkový obývací pokoj), sociálním zařízením, kuchyní, terasou/balkonem.

Strava: Formou plné penze v místní restauraci včetně nápojů. Strava začíná večeří a končí obědem.

Doprava: Klimatizovaným zahraničním autobusem. Cesta trvá 22-24 hodin. Za příplatek možnost zajistit leteckou přepravu.

V ceně tábora: Ubytování, strava, doprava, vedoucí, táborový program, připojení k WiFi, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu do Španělska a zpět.

O táboře

Tábory pro teenagery jsou určeny těm teenagerům, kteří chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Tábor je rozdělen do skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se táborová skupinka se svým vedoucím domluví. Na výběr je celá řada možností. Kromě koupání v moři a slunění lze využít na plážích volně dostupných hřišť a zahrát si plážový volejbal či fotbálek. V některé z půjčoven roztroušených po mořském pobřeží si zapůjčit vodní skútr či se svézt na jiné mořské atrakci, jako jsou nafukovací banány, mořské kajaky a šlapadla. Pasivním odpočinkem mohou být stolní hry, Scrabble, šachy, karty. V neposlední řadě připadají v úvahu procházky po kolonádě, vycházka k majáku, návštěvy trhů a diskoték.

Pro teenagery, kteří nechtějí strávit celý pobyt jen na mořských plážích, je připraven půldenní výlet do sladkovodního parku v Benicassimu. Aquapark v Benicassimu je velký, zábavný a hlavně bezpečný. Každou atrakci mají pod dohledem zaměstnanci aquaparku. Vřele jej doporučujeme každému účastníkovi.

Tábory pro teenagery mají za úkol spojit nároky táborových účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

Termín Kapacita Cena Cena/den
12. 07. - 21. 07. 2024(9 dní)
23 volných míst 16470 Kč 1830 Přihláška
19. 07. - 28. 07. 2024(9 dní)
22 volných míst 16470 Kč 1830 Přihláška

Podobné tábory

Klasický tábor Náměšť
  • 6590 Kč S celotáborovou hrou
2 týdenní TRADIČNÍ VÍCEAKTIVITOVÝ tábor
  • 8500 Kč Pobyt v přírodě a turistika
Šermířský tábor Náměšť
  • 6590 Kč Sportovní

Program tábora

Jak je to s výlety 1.výlet – Sladkovodní park Aquarama, Benicassim Odpolední výlet do jednoho z největších vodních parků na valencijském pobřeží. Cena výletu: 1600 Kč (v ceně je zahrnuta doprava, dozor vedoucích a vstupné na neomezené použití všech atrakcí). 2.výlet – Valencie, LOceanografic Výlet do největšího mořského parku a největšího delfinária v Evropě. Cena výletu: 2540 Kč (v ceně je zahrnuta autobusová doprava, vstupné, dozor vedoucích).

Další fotky

Doprava

Klimatizovaným zahraničním autobusem. Cesta trvá 22-24 hodin.

Poloha

Španělsko, Oropesa del Mar GPS 40.0905 0.137764

Zaměření tábora
Ubytování na táboře
Doprava na tábor

Další z kategorie

...
Tábory u moře Španělsko
16470 Kč, Tábor u moře
...
Tábor u moře Chorvatsko-Istrie
10970 Kč, Tábor u moře