• Adresa: Ústecká 826/34, Děčín V
  • Osoba: Petr Neumaier
  • Email: ltnetopyr@seznam.cz
  • Telefon: 728119475
  • Web: www.rsnetopyr.cz
S celotáborovou hrou

LT Netopýr (Avengers-Superhrdinové)

  • Lokalita: Děčín, Severočeský kraj
  • Doporučený věk: 7-16
  • Místo konání: RS Netopýr

Vážení táborníci, tradiční letní tábor Netopýr, pro Vás letos přichystal plno novinek v areálu v Jiřetíně pod Jedlovou. V celotáborové hře se zaměříme na Superhrdiny. Staň se superhrdinou i ty!

Organizace tábora:

Na našem táboře rozdělujeme děti na tzv. oddíly o cca 15-ti dětí. O tuto skupinu se pak starají 2 vedoucí. Kvalifikovaný zdravotník je k dispozici přímo v areálu střediska 24 hodin denně. Při úrazech vyjíždíme vždy pro lepší kontrolu do nemocnice na RTG. V případě úrazu či nemoci Vás telefonicky okamžitě informujeme. V nočních hodinách je přítomna noční služba, která neustále obchází středisko. O program se stará programový vedoucí, který s HLAVNÍM VEDOUCÍM připravují hry a soutěže.

V ceně je zahrnuto:

Doprava moderními autobusy, pestrá strava 5x denně, základní úrazové pojištění, kvalifikovaní vedoucí, kvalifikovaný zdravotní dozor, celotáborová hra, hodnotné ceny pro děti, denní informace a foto na wevých stránkách, celodenní výlet.

O středisku:

Středisko RS Netopýr je nově rekonstruované a nachází se v krásném prostředí Lužických hor. Ubytování je v rekonstruovaných chatičkách pro 4 osoby. Pro nejmenší je k dispozici penzion s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji. V areálu se nachází volejbalové hřiště, trampolína, ping-pongové stoly, taneční sály, přírodní podium a trávnaté plochy na různé míčové hry. V blízkosti areálu se pak nachází sportovní areál, který je nám k dispozici. Zde se nachází beach volejbal, minigolf, fotbalové hřiště, tenisové hřiště, umělá tráva 3.generace, dětské hřiště a koupaliště. Středisko má nové centrální sociálky hned na třech místech střediska.

Přihlašovaní:

Přihláška ke stažení zde nebo na www.rsnetopyr.cz. Po vytisknutí a vyplnění pak odešlete poštou na adresu uvedenou na přihlášce. Můžete využít i skenu a podepsanou přihlášku naskenovat a odeslat na: centrum.roku@volny.cz

Po přijmutí přihlášky Vás budeme kontaktovat s pokyny k platbě a dalšími informacemi.

V případě dotazů, využijte kontaktní informace.

Termín Kapacita Cena Cena/den
29. 06. - 10. 07. 2013(11 dní)
0 volných míst 3750 Kč 341 Přihláška
11. 08. - 23. 08. 2013(12 dní)
20 volných míst 4050 Kč 338 Přihláška

Podobné tábory

Hvězdná brána IV - Zapomenutá hrozba
  • 5900 Kč S celotáborovou hrou

Program tábora

Letos nabízíme celkem 2 běhy. První běh bude zaměřen nejen na klasickou celotáborovu hru Avengers neboli Superhrdniové ale také na sportovní vytížení Vašich dětiček. Každý den budou děti rozděleny dle jejich poždavku na daný sport, který si vyzkouší, či pokud již daný sport provozují i doma, zdokonalý. Nebudou chybět ani adrenalinové netradiční sporty jako jsou koloběžky či horolezecká stěna, trampolína, minigolf atd. Klasickými sporty bude hlavně fotbal a pro dívky tanec.

Doprava

Převoz dětí zajišťuje profesionální dopravce BusLine a.s. - Odjezdové místo: HM Tesco Děčín

Poloha

RS Netopýr GPS 50.8695 14.579

Zaměření tábora
Ubytování na táboře
Zdravotní omezení
Doprava na tábor

Další z kategorie

...
Tábor KOKOS 2024
6000 Kč, Pobyt v přírodě
...
Minecraft tábor: Záhada Herobrina
6990 Kč, S celotáborovou hrou
...
Minitábory pro rodiče s dětmi 2024
7490 Kč, Bez zaměření
...
2 týdenní TRADIČNÍ VÍCEAKTIVITOVÝ tábor
8500 Kč, Pobyt v přírodě a turistika
...
Taneční tábor Náměšť
6590 Kč, Bez zaměření
...
2 týdenní TRADIČNÍ VÍCEAKTIVITOVÝ tábor, 4. běh
8500 Kč, Pobyt v přírodě a turistika