Tábory v okrese Praha-východ

Příměstský tábor PRALES Velké Popovice 2024

Jedinečný příměstský tábor, který umožní vašim dětem zažít prázdniny tak, jak si je v dětství pamatujete vy - prozkoumávání lesa, hraní her s kamarády a objevování možností, které příroda poskytuje.

Příměstský tábor NERF 2024

Příměstský tábor PRALES poskytuje vašim dětem zážitek z PRÁzdnin v LESe.

Příměstský tábor PRALES Struhařov 2024

Příměstský tábor PRALES (nebo-li PRÁzdniny v LESe) je tábor, který pro děti připravujeme a zdokonalujeme již od roku 2017.

Anglický příměstský tábor s plaváním

Na letošní letní prázdniny jsme pro Vás přichystali 2 turnusy příměstských táborů v angličtině.

Cyklistický tábor Stará Boleslav

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný cyklistiky.

Inlineškola
4100 Kč
Multisportovní tábor Brandýs nad Labem

Tento multisportovní tábor se zaměřuje na více sportovních aktivit během týdne.

Inlineškola
4300 Kč
In-line sportovní příměstský tábor Ládví

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice.

Inlineškola
4100 Kč
Inline příměstský tábor Líbeznice

Na sportovním příměstském táboře se Vaše děti naučí mnohé nové dovednosti a dostanou se do výborné fyzické kondice.

Inlineškola
4100 Kč
Příměstský tábor MINECRAFT JÍLOVÉ U PRAHY

PROŽIJTE NEZAPOMENUTELNÉ LÉTO NA NAŠICH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH .

Příměšťák s POKEMONY

SPORTOVNÍ příměšťák s Domčou a Irčou pro děti 5-12 let Sraz: Každý den mezi 8 a 9 hod v Hrajárně na adrese: Libušská 294, 142 00, Praha-Libuš Návrat: Každý den mezi 16 a 17 hod tamtéž Program tábora: - IN- LINE bruslení - PLAVÁNÍ - BEACH VOLEJBAL - FLORBAL - PARKUR - DISK GOLF - míčové hry - sbírání pokemonů S sebou: - dopolední a odpolední svačinku, láhev na pití - sportovní oblečení a obuv (i do tělocvičny) - vybavení na konkrétní sporty (florbalka, frisbee, in-line brusle, chrániče a helma) - máme veškeré vybavení na půjčení Stravování: - zajišťujeme teplý oběd 100 Kč/ dítě - svačiny vlastní - možnost přinést si vlastní oběd, lze uchovat v ledničce a ohřát v mikrovlnce - pitný režim (voda a šťáva) v ceně tábora Nezapomeňte na naši akci: - Sourozenecká sleva 10% sleva na účastnický poplatek (druhý a další sourozenec má slevu na účastnický poplatek) - Každá desátá akce za 50%.

Příměšťák s ANLIČTINOU v pravěku

PŘÍMĚŠŤÁK S ANGLIČTINOU: EXPEDICE PRAVĚK s Káčou a Davidem pro děti od 5 do 12 let Pojďte s námi prozkoumat dějiny života a projít s námi evolucí od POTVOR AŽ KE ČLOVĚKU.

SPORTOVNÍ příměšťák EVEREST

SPORTOVNÍ příměšťák pro STARŠÍ Výstup na Everest pro děti od 8 do 13 let Sraz: každý den mezi 8 a 9 hod v Hrajárně na adrese: Libušská 294, 142 00 Praha-Libuš Návrat: každý den mezi 16 a 17 hod tamtéž Program tábora je naplněn sportovními a hravými činnostmi V plánu máme: - in- line bruslení - plavání - lanový park - beach volejbal - parkur - frisbee a diskgolf - míčové hry a když bude pršet, budeme hrát florbal v tělocvičně Detailní rozpis, jaký sport se který den uskuteční Vám přijde v bližších informacích.

Příměšťák v MŠ KURANDOVÉ ve VESMÍRU

PŘÍMĚŠŤÁK V MŠ KURANDOVÉ VE VESMÍRU Zábavné aktivity, sportovní hry, tvoření, pohybové hry a soutěže, VŠECHNY AKTIVITY PROBÍHAJÍ NA ZAHRADĚ (ve vnitřním prostoru školky, budeme jen v případě špatného počasí) pro děti od 4,5 let do 12 let v termínu 22.